Adobe Premier efekt kullanımı

qnpases

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç video izledim ve artık temel bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum fakat LoL Meme Youtube kanallarında komik müzik ve zoom dışında da efektler kullanılıyor. Efektleri nasıl kullanabiliriz?

Birkaç video izledim ve artık temel bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum fakat LoL meme YouTube kanallarında komik müzik ve zoom dışında da efektler kullanılıyor. Efektleri nasıl kullanabiliriz?

Yavaş yavaş video eklemeleri için ayıracağın bir klasör olacak ve bu her geçen gün büyüyecektir bunu takma kafana, başlangıç için başka editlerde kullanılan efekt ve geçişleri taklit edip kullanabilirsin.
(tabii her şeyiyle aynı yapma elin alışsın nerede ne tarz şeyler kullanılır kafana otursun şeklinde)

Bir videodaki ses efektini al başka videodan geçiş efekti başkasından müzik ve müzikler bunlar biriktikçe sende malzemen olduğu için ayrıca bu işe alıştığın için özgün ve yaratıcı videolar çıkaracaksın.

Bahsettiğim klasör modelini kendiminkini göstererek örneklendiriyorum sen de edindiğin her şeyi.
Kategorili ve düzenli bir şekilde sakla (resim kısmına hiç girmedim binlerce görsel var :)) ;

1.jpg
2.jpg
3.jpg
6.jpg
4.jpg
5.jpg

"Ayrıca bahsettiğim edit videolarından içeriklerle elini alıştırabilirsin." Kısmında takip ettiğin birçok youtuber vardır diye düşünüyorum bende bana ait bir videoyu bırakıyorum bu efekt, geçiş, meme vs. her saniye dolu dolu kullanırım belki işine yarar...
Draven.exe

Birkaç video izledim ve artık temel bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum fakat LoL Meme youtube kanallarında komik müzik ve zoom dışında da efektler kullanılıyor. Efektleri nasıl kullanabiliriz?
Yavaş yavaş video eklemeleri için ayıracağın bir klasör olacak ve bu her geçen gün büyüyecektir bunu takma kafana, başlangıç için başka editlerde kullanılan efekt ve geçişleri taklit edip kullanabilirsin.
(tabii her şeyiyle aynı yapma elin alışsın nerede ne tarz şeyler kullanılır kafana otursun şeklinde)

Bir videodaki ses efektini al başka videodan geçiş efekti başkasından müzik ve müzikler bunlar biriktikçe sende malzemen olduğu için ayrıca bu işe alıştığın için özgün ve yaratıcı videolar çıkaracaksın.

Bahsettiğim klasör modelini kendiminkini göstererek örneklendiriyorum sen de edindiğin her şeyi.
Kategorili ve düzenli bir şekilde sakla (resim kısmına hiç girmedim binlerce görsel var :)) ;

Eki Görüntüle 575470Eki Görüntüle 575471Eki Görüntüle 575472Eki Görüntüle 575475Eki Görüntüle 575473Eki Görüntüle 575474

"Ayrıca bahsettiğim edit videolarından içeriklerle elini alıştırabilirsin." Kısmında takip ettiğin birçok youtuber vardır diye düşünüyorum bende bana ait bir videoyu bırakıyorum bu efekt, geçiş, meme vs. her saniye dolu dolu kullanırım belki işine yarar...
Draven.exe
Fakat bu efekt montajların eğitici videosunu bulamadım. Eğitici bir videoyu biliyorsanız atar mısınız?

Fakat bu efekt montajların eğitici videosunu bulamadım. Eğitici bir videoyu biliyorsanız atar mısınız?

Onun anlatımı uzun sürer kısaca geçeyim.

Adobe Premiere'de effects bölümünden video transitions kısmında yeterli basit efektler var iki videonun birleşimine sürükleyeceksiniz?
(Aynı video üstünde kesip efekt oluşturmak içinde kullanılabilir)

Onun dışında profesyonel efektler için After FX gerekli.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı