Adobe Premier Pro CC 2020 "yanıt vermiyor" hatası

youtuberadayi

Hectopat
Merhabalar, öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim. Adobe Premier Pro CC 2020 programını çalıştırdığımda karşıma "System compatibility report, Intel HD Graphics 520 unspported video driver" şeklinde bir uyarı gelmektedir. Bu problemi nasıl aşabilirim? YouTube üzerinden birden fazla video izledim fakat hala aynı sorunu yaşamaya devam etmekteyim. Programda yaşanan diğer bir sorun ise programı çalıştırdığımda "yanıt vermiyor" şeklinde ekrana bir uyarı düşüyor ve donuyor. Bu durumu aşmamda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. Herkese hayırlı akşamlar diliyorum.

Merhabalar, öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim. Adobe Premier Pro CC 2020 programını çalıştırdığımda karşıma "System compatibility report, Intel HD Graphics 520 unspported video driver" şeklinde bir uyarı gelmektedir. Bu problemi nasıl aşabilirim? YouTube üzerinden birden fazla video izledim fakat hala aynı sorunu yaşamaya devam etmekteyim. Programda yaşanan diğer bir sorun ise programı çalıştırdığımda "yanıt vermiyor" şeklinde ekrana bir uyarı düşüyor ve donuyor. Bu durumu aşmamda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. Herkese hayırlı akşamlar diliyorum.

Program crack mi? Ondan sonra cevap vereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Premiere Pro CC 2020 sizdeki ekran kartını desteklemiyor bundan dolayı uyarı alıyorsunuz. Bazı eski kartlara destek kesiliyor bir süre sonra, ben de GT630M'de aynı hatayı almıştım.

Program crack mi? Ondan sonra cevap vereceğim.
Hayır, crack değil. Neden oluyor sebebini bende anlayamadım.
Premiere Pro CC 2020 sizdeki ekran kartını desteklemiyor bundan dolayı uyarı alıyorsunuz. Bazı eski kartlara destek kesiliyor bir süre sonra, ben de GT630M'de aynı hatayı almıştım.
İlginiz için çok teşekkür ederim. O zaman ekran kartını değiştirmekten başka çaremiz yok :)

Merhabalar, öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim. Adobe Premier Pro CC 2020 programını çalıştırdığımda karşıma "System compatibility report, Intel HD Graphics 520 unspported video driver" şeklinde bir uyarı gelmektedir.

Yeni nesil program olduğu için eski GPU'lar çalıştıramayabiliyor ya da sürücü eski olduğunda da oluyor. Intel Driver & Support Assistant indirmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı