Adobe Premiere en iyi sürüm nedir?

sadekufte2021

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 5 aydan beri Adobe Premiere Pro 2022 kullanıyorum ama editlerimde render sorunları olmaya başladı. Videolarda yeşil yeşil şeyler çıkıyor ekrana. Sizce hangi sürümü kullanmalıyım? Bu yeşil şeylerin çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adobe Premiere Pro CC.
Cc derken? Dünya zekisi Adobe CC'ye 2013'te geçti. O günden beri her şey CC ve ortalama 15 dakikada bir güncellenecek kadar berbatlaşmaya hazır her an. Hele Napaybuzeka geldiğinde Ps ve Ai 2Gb'den 4Gb'lere fırladı anlamsız.

Merhaba 5 aydan beri Adobe Premiere Pro 2022 kullanıyorum ama editlerimde render sorunları olmaya başladı. Videolarda yeşil yeşil şeyler çıkıyor ekrana. Sizce hangi sürümü kullanmalıyım? Bu yeşil şeylerin çözümü nedir?
Sistem güncellemelerini kenara koyma, Adobe zaten saçmalıyor güncelleme yaparken de senin işletim sistemin ve ekran kartın da buglara karşı boş davranmıyor olabilir. Bir kontrol et, ben nelere izin verdim, neden her güncelleme iyi değlidir ve ben izin verdim... gibi.

Ya da baştan, 2021-22 sürümlerini kur geç. Tercih senin.

CC derken? Dünya zekisi Adobe CC'ye 2013'te geçti. O günden beri her şey CC ve ortalama 15 dakikada bir güncellenecek kadar berbatlaşmaya hazır her an. Hele napaybuzeka geldiğinde PS ve AI 2 GB'den 4 GB'lere fırladı anlamsız.

Sistem güncellemelerini kenara koyma, Adobe zaten saçmalıyor güncelleme yaparken de senin işletim sistemin ve ekran kartın da buglara karşı boş davranmıyor olabilir. Bir kontrol et, ben nelere izin verdim, neden her güncelleme iyi değlidir ve ben izin verdim... Gibi.

Ya da baştan, 2021-22 sürümlerini kur geç. Tercih senin.

Merhaba bir şey daha sorabilir miyim ben editlerimde videolar Full yeşil oluyor ne kadar render atsamda düzelmiyor neyle alakalı olabilir. Arkadaşlarımda aynı Adobe'de hiçbir sıkıntı yok.

Merhaba bir şey daha sorabilir miyim ben editlerimde videolar Full yeşil oluyor ne kadar render atsamda düzelmiyor neyle alakalı olabilir. Arkadaşlarımda aynı Adobe'de hiçbir sıkıntı yok.
1 - İşletim sistemindeki güncelleme, ekran kartın ve sürücülerinin en son düzgün video aldığın zamanlara döndürülmesini deneyebilirsin. Başka hiçbir mantıklı öneri gelmeyecektir tekrar güncelleme gelip düzeltme ihtimaline kadar. Tabi 2 günde 1 güncelleme demek düzgün bir sistem yapılmadığı gerçeğine dayanıyor.

2 - E arkadaşlarınla aynı bilgisayarları mı kullanıyorsunuz her şeyiyle? Öyle olsa parçalarda bir üretim hatası olması gerekir değil mi.

Geri
Yukarı