Çözüldü Adobe Premiere fotoğraf yakınlaşması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yigit75

Kilopat
Yer
Ümraniye
Arkadaşlar fotoğrafta göründüğü üzere fotoğraf çok yaklaşıyor bunu nasıl düzeltebilirim? Bir de fotoğraflara metin eklemek istiyorum nasıl yapabilirim?

Adsız.jpg

Window>Effects Control kısmından efekt kontrolü panelini açarsan orada göreceğin "fx motion" ayarının altında scale değerlerini göreceksin. O değerlerle oynayarak görüntüdeki fotoğrafı istediğin şekle getirebilirsin.

Fotoğrafın boyutu piksel bakımından büyük olduğundan oluyordur. Fotoğraf yakınlaşmıyor da sığımıyor aslında ekrana. Emin değilim ancak Ctrl + T yapıp fotoğrafı küçültebiliyorsunuz diye hatırlıyorum.

Fotoğrafın boyutu piksel bakımından büyük olduğundan oluyordur. Fotoğraf yakınlaşmıyor da sığımıyor aslında ekrana. Emin değilim ancak CTRL + t yapıp fotoğrafı küçültebiliyorsunuz diye hatırlıyorum.

CTRL + t yapınca metin ekleniyormuş yanlışta olsa istediğim bir şeydi. 😁😁😁😁😁😁
Window>Effects Control kısmından efekt kontrolü panelini açarsan orada göreceğin "fx motion" ayarının altında scale değerlerini göreceksin. O değerlerle oynayarak görüntüdeki fotoğrafı istediğin şekle getirebilirsin.
Teşekkür ederim çözdüm bilginiz ile.🙏🙏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı