Adobe Premiere Işık efekti

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Selam arkadaşlar, bu videoda ki 02.19 saniyesinde, kafa vuruşu atınca çıkan beyaz efekti nasıl yapacağımı öğrenmek istiyorum. Araştırma yaptım fakat bulamadım. Aranızda bilen var ise eğer yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.

Selam arkadaşlar, bu videoda ki 02.19 saniyesinde, kafa vuruşu atınca çıkan beyaz efekti nasıl yapacağımı öğrenmek istiyorum. Araştırma yaptım fakat bulamadım. Aranızda bilen var ise eğer yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.

Hocam program olarak Premiere üzerinden zor yaparsınız, Adobe After Effects ile yapmanız daha kolay.

Teşekkürler.

Hocam bu efekti Premiere'de yapmanız zor olur. Eğer Premiere'de çalışıyorsanız After Effects'e aktarın ve pluginler şunlar:
Sapphire.
Exposure.
Sapphire pluguninde s_shake yi kullanıyor bunu YouTube'den araştırarak bulabilirsiniz.

Aslında programların basitliği zorluğu yoktur. Bilgi sahibi olmak yeterli. Eğer bilgisayarınız iyi özellikli ise After Effects kurup bu tarz işleri after efffectsden yapmanızı öneririm.
Şey diyorlar;
Videoları premiere pro da editle. Kesme işlemi, müzik vs. Sonrasında after efectsde de efekt ekle diyorlar. Öyle mi yapayım ?

Geri
Yukarı