Adobe Premiere Pro Media offline hatası

Escapy

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, Adobe Premiere Pro kullanarak video düzenliyordum. Yanlışlıkla medyaları birleştirdim, daha düzenlemeye devam edecektim o yüzden katmanların ayrı olduğu haline çevirmeye çalıştım. Başaramayınca bir şeyleri kurcalayıp daha da bozmak istemediğim için render aldım.
Bu tek parça halindeki videoyu Premiere Pro'da tekrar düzenledim ve işim bitince export yerinden render almak istedim.
Biliyorsunuz ki varsayılan olarak Sequence1.mp4 olarak dışa aktarıyor. Önceki dosyayı bu isimde render almıştım.
En son hazırladığım videoyu da bu isimde renderlamak istedim. "Dosyalar aynı isimde olamaz, farklı bir isim seçin." Şeklinde bir uyarıyla karşılaştım.

Sonra render işlemini iptal ettim.

Daha sonra Media offline uyarısını aldım. Sanırım rendere başlamadan önceki dosya ile çıktı almak istediğim videonun ismi aynı olduğu için kullandığım videoyu kaldırdı. O kadar emeğim ve zamanım boşa gitti.

Kurtarmamın bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adobe programlarinda ayarlardan belirlediginiz surenin (eger belirlemediyseniz sistem otomatik olarak 5 dakika yapar) araliklariyla, yani her 5 dakikada bir otomatik olarak projeyi kaydeder. Belgelerim klasorunde ya da Adobe'nin kendi klasorlerinde bu Autosave'leri bulabilirsiniz. En son alinan Autosave'i proje olarak acinca projeniz geri geliyor.

Adobe programlarinda ayarlardan belirlediginiz surenin (eger belirlemediyseniz sistem otomatik olarak 5 dakika yapar) araliklariyla, yani her 5 dakikada bir otomatik olarak projeyi kaydeder. Belgelerim klasorunde ya da Adobe'nin kendi klasorlerinde bu Autosave'leri bulabilirsiniz. En son alinan Autosave'i proje olarak acinca projeniz geri geliyor.
Sanırım üstüne kaydetmiş, işe yaramadı.

Sanırım üstüne kaydetmiş, işe yaramadı.
Baska bir cozumunu bilmiyorum maalesef. Programi lisansli kullaniyorsaniz Creative Cloud'dan bulabilirsiniz belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı