Adobe Premiere Pro CC 2015 Montajda ses sorunu

NoQxyGen

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524188536
Öncelikler herkese merhaba. Adobe Premiere CC 2015 orjinal sürümüne sahibim. Geçtiğimiz günlerde Windows 8.1 den Windows 10'a geçtim. Bir video editlemem gerekti. Çektiğim videonun herhangi bir oynatıcıda oynatınca sesi varken Premiere'de edit yaparken sesi yok. Düzenlemeyi bitirip exportladığım videoda da ses var. İnternetteki araştırmama göre yanlış codec yüzünden olduğu söyleniyor. Ama K-Lite Codec Pack yüklememe ve format olarak .avi ve mp4 denememe rağmen hala aynı sorun var.

Belki Premiere'in sesi kapalıdır diye ses düzeyi karıştırıcısına baktım. Fakat program gözükmüyor. Hatırladığım kadarıyla sık sık sesi kapatırım çok ses olduğu için. Ben bu programın sesini nasıl açacağım? Sorun bu değilse bu hatayı nasıl çözerim? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Türkiye'deki en bilgili forumlardan biri bile sorunu bulamıyorsa tek çözüm kaldı. Tekrar indirmek... Ama işe yaramayacak kesin :D

Resimdeki yeri kontrol edin.

Dosya Ekleri

• PP6_timeline_630.jpg
    PP6_timeline_630.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 2.945
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı