Adobe Premiere Pro timeline sorunu

Caesar Edit

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Avrasya Üniversitesi Öğrenci
Bugün montaj yapıyordum işte videolar ekliyorum vs. derken bir tane daha video ekledim ve timeline gidiyor, imleç gidiyor program kafayı yiyor. Videoyu kaldırıyorum normale dönüyor. O videoda sorun var sandım başka video ekledim yine aynı. Projenin kayıtlı olduğu halinde 3-4 video ve 1-2 text var. O haliyle sıkıntı yok ama dışarıdan başka bir materyal eklediğim an program kafayı yiyor, timeline donuyor imleç donuyor ama program sorunsuz çalışıyor o anda. Sizce sebebi nedir? Materyal eklemeden önceki ve sonraki halini görsellerde belirttim.
Sistemim de imza kısmında yer alıyor. Zaten şu anda neredeyse hiçbir şey bile yapmadım programda.

Güncelleme : Artık diğer projelerde de aynı sorunu yapıyor sanırım programı silip tekrar kuracağım.
Programı sildim yeniden kurdum hiçbir şey fayda etmiyor. Bir anda niye böyle oldu ki sizce bu ?
---
Sorun "dolaylı yöntemle" çözüldü.!
Timeline'da ne varsa fareyle seçip ctrl+c yaptım ardından After Effects'i açtım ve oraya ctrl+v yaptım. Sonra bir anda Premiere düzeldi eskisi gibi çalışmaya başladı. Bir daha aynı sorunu yaratır mı bilmiyorum ama farklı bir şekilde çözüm buldum.

Dosya Ekleri

• önce.png
    önce.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 499
  • sonra.png
    sonra.png
    8,1 KB · Görüntüleme: 493
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    85,2 KB · Görüntüleme: 468
Son düzenleme:
Çok uzun bir süre geçmiş ama üstteki Ömer beyin çözümü doğru olan çözüm. Beğenmişim fakat yorumlamayı unutmuşum. Çalışma alanını resetlemek garanti çözüm.

Geri
Yukarı