Adobe Premiere Pro video yarım ekran

Proje 1080p şeklinde mi açıldı ?

Merhaba. Videoyu editlerken fark ettim. İşaretlediğim kısım da video tam değil. Yanlardan kesil bir şekilde. Bunu nasıl tam yapacağım?

@Zembla @DKB yardımcı olur musunuz arkadaşlar.
Sequance boyutu doğruysa, sequance atılan videoya timeline'dayken bir kere tıklayarak seçtikten sonra effect controls>motion>scale'den uniform scale tikini kaldırarak manuel ayarlayabilirsin. Ya da timeline'a videoyu attıktan sonra videoya sağ tık yapıp "Scale to frame size" dersen videoyu otomatik olarak Sequance'a sığdırır.

@Zembla @Criesley
Hocam bi efekt yükledim. Üst kısım bu şekilde kırmızı nedeni nedir ? Uyarlanmadığı için mi ? Beklemem mi gerekiyor ? Videoyu oynattığım zaman donuyor.

@kyujin

Dosya Ekleri

• 1663543749764.png
    8 KB · Görüntüleme: 27
Proje ayarlarından Project Settings > general. Oradan rendering and playback kısmında GPU (CUDA) seçili olmayınca o taraf kırmızı çizgi oluyormuş. Bir de öyle deneyin. @hAllederiz. (Ayrıca transition pack var mı sizde varsa nereden bulabilirim.)

(Ayrıca transition pack var mı sizde varsa nereden bulabilirim.)
Benim elimde transition pack var biraz ama karışık durumda düzenlemem lazım. İstersen isimlerini paylaşabilirim sende olmayan varsa yüklerim bakarsın.

Benim elimde transition pack var biraz ama karışık durumda düzenlemem lazım. İstersen isimlerini paylaşabilirim sende olmayan varsa yüklerim bakarsın.
Olur, umarım bulurum. Malum link paylaşmak da yasak... Teşekkür ederim.

Olur, umarım bulurum. Malum link paylaşmak da yasak... Teşekkür ederim.
Herhangi bir yere yüklediğim dosya linkini paylaşamıyor muyum ?
  • 20 Free Transitions (Packs) - Debrup Travel & Films
  • DEDITS GLITCH
  • FILM+CRUX+Glitch+Transitions+Vol.+1
  • Luma fade
  • Strobe
  • Text transition
  • ChungDha_SmoothZoom
  • 20-Glitch-Transitions-Pack-Cinecom.net
  • Infini2y
Olanlar bunlar 2018'de indirmişim öyle kalmışlar.

Son düzenleme:
Bilmiyorum. İyi yapmışsın ban yeme şimdi durduk yere. Ben bunları internetten bulun indireceğim çok teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…