Adobe programlarında "AdobeIPCBroker.exe" uygulama hatası

BlackFireTail

Femtopat
Daha fazla  
Bu problem ne zaman desktop runtime veya direxct yazılımları kurduğumda oluşmaktadır hiçbir şekilde çözüm bulamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    513,6 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleyen: Moderatör:
CRClient.DLL dosyası bulunamıyor hocam. Bu Adobe Crash Reporter Client Dll dosyası oluyor ve uygulama kaynaklı. Dosya doğrulaması veya Revo Uninstaller gibi bir programla komple kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?
Komple kaldırıp baştan kurduğum da hata yine tekrar devam ediyor pcyi sıfırlamaktan başka çözüm olmuyor

Komple kaldırıp baştan kurduğum da hata yine tekrar devam ediyor pcyi sıfırlamaktan başka çözüm olmuyor
Bu sorun format atmayı gerektirmemeli. İnternetten DLL dosyasını aratıp güvenilir bir kaynak bulursanız indirdikten sonra haber verin, söyleyeceğim konuma atın bir de öyle deneyelim.

Bu sorun format atmayı gerektirmemeli. İnternetten DLL dosyasını aratıp güvenilir bir kaynak bulursanız indirdikten sonra haber verin, söyleyeceğim konuma atın bir de öyle deneyelim.
Zamanın da onuda denemiştim oda hiçbir işe yaramadı
hangi adobe programını açarsam açayım bu hata mevcut yeni log kaydı ekte

Bir türlü çözüm bulamadım sanırım bilgisayar sıfırlamam gerekiyor ama birkaç gün veya hafta sonra tekrardan aynı hata ile karşı karşıya kalacağım gibi 3.kez formatlayışım ne zaman oyun ya da program kurarsam onların kurduğu bir program Adobe'yi etki ediyor artık DirectX midir ya da runtime midir bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı