Adobe reader DC please wait hatası

jokerbenim

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Son zamanlarda bazı kendime ait PDF'leri başka bir ortamda paylaşmak istediğimde "please wait...If this message is not eventually replaced by the proper contents of the document, your PDF Viewer may not be able to display this type of document" hatası alıyorum. Programı kaldırıp tekrardan en son sürümünü yükledim ama bu durum değişmedi. Bazı PDF'lerde yapıp bazı PDF'lerde yapmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    78,5 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Son zamanlarda bazı kendime ait PDF'leri başka bir ortamda paylaşmak istediğimde "please wait...If this message is not eventually replaced by the proper contents of the document, your PDF Viewer may not be able to display this type of document" hatası alıyorum. Programı kaldırıp tekrardan en son sürümünü yükledim ama bu durum değişmedi. Bazı PDF'lerde yapıp bazı PDF'lerde yapmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
Bu dosya açılamıyor diyor.
Dosyaların hatalı olabilir mi?
Program güncel mi?

Bu dosya açılamıyor diyor.
Dosyaların hatalı olabilir mi?
Program güncel mi?

Evet program güncel. Dosyaları da internetten indirmiştim ama yazdır seçeneğinden Microsoft print to PDF kısmını seçip direkt PDF olarak kaydettim artık açılıyor. Sanırım sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı