Adobe üyeliği iptal edilemiyor

O kampanyayı hayatımda ilk defa duyuyorum, basitçe açıklayabilir ya da ilgili metni benimle paylaşabilir misiniz?
Altta verdiğim monitörün linkine baktığınızda 1 ay ücretsiz Creative Cloud üyeliğinin yanına verildiğini görebilirsiniz.
Bir çok monitörde bunun gibi kampanyalar bulunmaktadir.

Altta verdiğim monitörün linkine baktığınızda 1 ay ücretsiz Creative Cloud üyeliğinin yanına verildiğini görebilirsiniz.
Birçok monitörde bunun gibi kampanyalar bulunmaktadir.

Benim monitörde yok sanırım :D

Ben Beş kez deneme sürümünü kullanmış birisiyim, Bir haftalık deneme sürümünü Papara sanal kart ile alıp, parayı çekemediğinde Bir ay daha müddet tanıyor size. Böylece 1 ay ve 1 hafta boyunca ücretsiz kullanabiliyorsunuz, bu parayı sizden zorunlu tahsil etmek lüksleri bulunmuyor çünkü adı üzerinde bir deneme sürümü hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım.
Konuyu hortlattığım için özür dilerim. Ben de aynı sorunu yaşıyorum şuanda. Papara kartıma sınır koydum böylece parayı çekemiyor bir sorun çıkarır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu vıdeoyu izleyebilirsiniz.Arkadaş detaylı bir şekilde adobenin yıllık iptalinden nasıl kurtulabileceğinizi anlatmış.

Geri
Yukarı