Adobe üyeliği iptal edilmiyor

diocletian

Picopat
Ödeme bilgileriyle ilgili bir sorun oluştu deyip beni planı iptal et kısmına atmıyor. Nasıl iptal edebilirim? Ödeme yapmazsam kendiliğinden iptal edilir mi?

Müşteri canlı destek chat kısımı var sitesinde. İngilizce bir şekilde derdini anlatsan yardımcı olurlar.

Ödeme bilgileriyle ilgili bir sorun oluştu deyip beni planı iptal et kısmına atmıyor. Nasıl iptal edebilirim? Ödeme yapmazsam kendiliğinden iptal edilir mi?

Papara kullanıyorsan abonelikler kısmından reddet ödeme alamaz. Diğer türlü planlar kısmına giremiyor musun?

Parayı çekemezse iptal olacağı yazıyor 1.resimde fakat yaptırımı olur mu emin olamadım. Yaptırımı karşılayacak param yok.

Her türlü karşılarım da uğraşmak istemiyorum.

Müşteri canlı destek chat kısımı var sitesinde. İngilizce bir şekilde derdini anlatsan yardımcı olurlar.
bulamadım

Dosya Ekleri

• 1698420487431.png
    1698420487431.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 23
  • 5.png
    5.png
    128,1 KB · Görüntüleme: 21
Parayı çekemezse iptal olacağı yazıyor 1.resimde fakat yaptırımı olur mu emin olamadım. Yaptırımı karşılayacak param yok.

Her türlü karşılarım da uğraşmak istemiyorum.

Bulamadım

Hesabında yeterli para yoksa çekim yapmaz zaten daha sonra iptal olur. İptal edildiğine dair mail almadan para yükleme hesabına :)

Yeni konular

Geri
Yukarı