Adobe üyelik iptali

sggST00

Hectopat
Daha fazla  
Ben 10 Ocak tarihinde Adobe'un 7 günlük deneme sürümü için üye olmuştum. Amacım biraz kullandıktan sonra üyeliği deneme sürecinde iptal etmekti ancak bunu yapmayı unuttum. Kayıt olurken kullanmadığım içi boş bir Papara kart ile kayıt olmuştum. Şimdi ise deneme sürümünü iptal etmeyi unuttuğum için aylık 500 civarı bir para istiyor, ben bu ücreti ödemeyip bir ayın geçmesini sağlasam (10 şubat) aboneliğim otomatik iptal olur mu? Yoksa karta para yüklediğimde yine ücreti çeker mi veya borç olarak falan birikir mi? Eğer böyle bir şey mümkün değilse en mantıklısı aylık ücreti ödeyip aboneliği iptal etmek mi olacaktır?

Kartın içinde para varsa çeker yoksa çekmez ama dener 2 3 defa ondan sonra iptall olur Kullanmıyorsan iptall etmek mantıklıdır. Borç yapmaz. Kredi Kartı değilse

Banka kartında içindeki para kadar harcarsın

Borç olarak kartta birikmesi mümkün değil. Satın alma işlemi yaptığınız kartı internet harcamalarına kapatın ayrıca üyeliğinizi de iptal edin. Aynı durumu ben de yaşamıştım birkaç ay mesaj gönderip duruyor üyelik ücretinizi ödeyin diye sonra bir daha mesaj atmıyor. İçiniz rahat etsin istiyorsanız kartı komple kapatıp yenisini isteyin.

Ya hocam aboneliği iptal edeceksiniz sadece başka bir şey yapmanıza gerek yok
Borç olarak kartta birikmesi mümkün değil. Satın alma işlemi yaptığınız kartı internet harcamalarına kapatın ayrıca üyeliğinizi de iptal edin. Aynı durumu ben de yaşamıştım birkaç ay mesaj gönderip duruyor üyelik ücretinizi ödeyin diye sonra bir daha mesaj atmıyor. İçiniz rahat etsin istiyorsanız kartı komple kapatıp yenisini isteyin.
Aylık ücreti ödemeden abonelik iptali yapmama izin vermiyor işte sanırım bir kaç ay bekleyeceğim kendiliğinden iptal olur umarım

Yeni konular

Geri
Yukarı