Adobe uygulamaları lisanssız kullanılabilir mi?

Yusuf232233

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Adobe yazılımlarından birkaçına üye olup kullanmak istiyorum. Adobe Photoshop, Adobe Premiere, Adobe Illustrator gibi uygulamaların lisansını süresiz satın alabilir miyim, yoksa sadece aylık ücret ödenerek mi kullanılıyor?

Merhaba. Adobe yazılımlarından birkaçına üye olup kullanmak istiyorum. Adobe Photoshop, Adobe Premiere, Adobe Illustrator gibi uygulamaların lisansını süresiz satın alabilir miyim, yoksa sadece aylık ücret ödenerek mi kullanılıyor?
Sanırım hayır :/

Korsana destek vermiyoruz. Süresiz satın alım var mı emin değilim ama aylık ödeniyor diye biliyorum.
Korsan dememiş ömürlük lisans istemiş.

Sadece aylık olarak sahip olabiliyorsunuz şu anlık, deneme sürümü bitiminde satın almazsanız maalesef kullanamıyorsunuz. Ek olarak yanlış anlaşılma sonucu korsan muhabbeti geçmiş, bu yöntem Adobe'nin uygulamalarında zaten işe yaramıyor. Adobe'nin bu tarz korsan yazılımları belirleyip, kullanım dışı bıraktığı bir uygulaması var.

Korsana destek vermiyoruz. Süresiz satın alım var mı emin değilim ama aylık ödeniyor diye biliyorum.
Sanırsam bir yanlış anlaşılma olmuş. korsan kullanımdan bahsetmedim, satın alabileceğim süresiz lisans var mı diye sordum. Galiba yokmuş.

Başlığa bakarak bunu söylemiş olması yüksek ihtimal.
Başlığı böyle yazmamıştım. Moderatörler sonradan değiştirmiş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı