Adobe uygulamalarını ucuza satın alma

pesiNsane

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Alacak Yönetim UZMANI
İyi Sosyaller.

Sosyal medya yöneticiliği okumaya başladım. Kullandığım uygulamalar Photoshop, Illustrator, After Effects, lightroom. Crackli kullanmak istemiyorum. Bu uygulamaları toplu veya tek tek uygun fiyatlı olarak nasıl alabilirim? Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

İyi Sosyaller.

Sosyal medya yöneticiliği okumaya başladım. Kullandığım uygulamalar Photoshop, Illustrator, After Effects, lightroom. Crackli kullanmak istemiyorum. Bu uygulamaları toplu veya tek tek uygun fiyatlı olarak nasıl alabilirim? Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
Zamanında ben de böyle bir konu açmıştım. Pek böyle paket bulacağını sanmıyorum. Adobe Google'a para verip kapattırıyor çoğunu. Discord sunucuları oluyor Crack'li veriyorlar ama tavsiye etmem. Çoğunun RAR dosyası şifreli virüslü çıkabiliyor.

Zamanında ben de böyle bir konu açmıştım. Pek böyle paket bulacağını sanmıyorum. Adobe Google'a para verip kapattırıyor çoğunu. Discord sunucuları oluyor Crack'li veriyorlar ama tavsiye etmem. Çoğunun RAR dosyası şifreli virüslü çıkabiliyor.
Creative Cloud olayı var paketlere baktım aylık 187 TL diyor doğru değil mi?

Öğrenciysen indirimli versiyonları mevcut oluyor.

1648458256814.png

Ucuza Adobe bulamazsınız onun yerine açık kaynaklı alternatiflere yönelebilirsiniz.
MacBook kullanıyorum bu kaynaklar benim için sıkıntı.

Öğrenciysen indirimli versiyonları mevcut oluyor.

Eki Görüntüle 1344379
En mantıklısı CreativeCloud söylediğiniz gibi.

MacBook kullanıyorum bu kaynaklar benim için sıkıntı.

En mantıklısı CreativeCloud söylediğiniz gibi.
125 TL verilemeyecek bir rakam değil bizim firma olarak yıllık verdiğimiz ücretin yanında :D Yani tüm nimetlerinden yararlanabilmen açısından ve korsana da yönelmemek açısından gözden çıkarılması gereken bir ücret bence. Ayrıca bir çok desteğe de ulaşabiliyorsun orijinal olunca.

125 TL verilemeyecek bir rakam değil bizim firma olarak yıllık verdiğimiz ücretin yanında :D Yani tüm nimetlerinden yararlanabilmen açısından ve korsana da yönelmemek açısından gözden çıkarılması gereken bir ücret bence. Ayrıca bir çok desteğe de ulaşabiliyorsun orijinal olunca.
Aylık 200 TL veririm, sadece daha uygunu var mı diye araştırma yapıyorum. Akşama satın alımını yaparım teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı