Adobe XD ile tasarımı çıktı alma

meria

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, öncelikle konuyu daha çok yeniyim o yüzden kullandığım terimlerde hatalar olabilir veya konuyu yanlış yere de açmış olabilirim şimdiden kusura bakmayın. Ben mimarlık mezunuyum. Bu sebeple Adobe programlarıyla içli dışlıyım. Bu sıralarda Adobe XD'ye merak saldım onu öğreneceğim. Aynı zamanda HTML vs CSS öğreniyorum. Kendime basit bir web sitesi yaptım ama bilgisayarımda kalıyor tabii henüz internet ortamına aktaramadım. Her neyse bunları bir amaç doğrultusunda öğreniyorum amacım kendi portfolyomu yayınladığım bir web site kurmak. Bunu da baştan sona tek başıma yapmak istiyorum. Böylece web site tasarımı konusunda da kendimi göstermiş olacağım.
Sorum şu, Adobe xd ile arayüz tasarladım tamam ama onu gerçek bir internet web sitesine nasıl dönüştüreceğim? Birkaç aratmadan gördüğüm kadarıyla o kısmı developer yapar denmiş. Yani ben yazılım bilmeyen biri HTML CSS'ya da Adobe XD ile tasarım yapabiliyor olsam bile bir developer ile çalışmadığım sürece bunlar kullanışsız mı kalacak? Kendim bir şekilde internete aktaramıyor muyum? Bilgi ve tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı