Adore Max Office Racing Koltuk Alınır mı?

AYAZZ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun oynarken belim ve kalçam ağrıdığı için yeni koltuk alacağım. Bütçem 500 TL ve bu oyuncu koltuğunu almayı istiyorum. Lakin bazıları bu üründen memnun, bazıları değil. Memnun olmayanlar bir müddet sonra deforme olduğunu gıcırtı yaptığını söylüyorlar doğru mudur? Uzun süredir kullanan varsa böyle sorunları olup olmadığını açıklayabilir mi? Birde 500 TL'ye başka hangi koltuğu alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyun uzunsa almanı önermem, kafanı arkaya dayayamazsın büyük ihtimalle bu koltukla aklında bulunsun. Bu bütçeye en iyisi mobilyacıları gezip bir patron koltuğu almak, internetten de bakılabilir. Çok rahat ürünler var. Deri ürün almamaya dikkat edin sadece, terleme yapar uzun kullanımda.

Ben de almayı düşünüyordum. Bir arkadaşımda denemiştim. Sonra mobilyacıları gezdim. Ona vereceğim paranın yarısıyla mis gibi bir sandalye aldım. Sana da mobilyacıları gezmeni öneririm.

Yani Aldığınız sandelye daha rahat öyle mi Aldığınız sandelyenin linkini atabilir misiniz?

Arkadaşlar bu koltuğu alcam gibi boyum 1.70 kilom 80 kullanan biri varsa görüşlerini söylerse çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı