Adrenalin 20.1.1 sürücüsü 211 hatası

Makaleler
3
Bugün sistemime yeni almış olduğum ASUS ROG STRIX RX 570 4 GB ekran kartımı taktım. Takmadan önce DDU ile sürücüleri kaldırdım tabii ki. 20.1.1 veya 19.12.2 sürüm numaralı sürücüyü kurmaya çalışırken 211 kodlu hatayı alıyorum. Kurulum yapılacak dosyaya tüm izinleri verdim, güvenli modda başlatıp kurmayı denedim fakat nafile. Aklıma başka çözüm gelmiyor. Temiz kurulum yapmak istemiyorum. Windows 10 Pro 1909 18363.535 sürümünü kullanıyorum. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli moda geçmeden bilgisayarınızın otomatik güncellemelerini kapatın daha sonra güvenli modda DDU ile driver silin, tekrar başlatın ve hala güncellemelerin kapalı olduğundan emin olun ve indirmiş olduğunuz 20.1.1 sürümünü kurun.
Ben de 20.1.1. 'e geçerken kurucuyu açıp yükleme anında bir hata almıştım ne olduğunu hatırlamıyorum ama otomatik güncellemeleri kapatıp yukarıda yazdığımı aynı adımlarla yapıp temizce kurabildim.

Güvenli moda geçmeden bilgisayarınızın otomatik güncellemelerini kapatın daha sonra güvenli modda DDU ile driver silin, tekrar başlatın ve hala güncellemelerin kapalı olduğundan emin olun ve indirmiş olduğunuz 20.1.1 sürümünü kurun.
Ben de 20.1.1. 'e geçerken kurucuyu açıp yükleme anında bir hata almıştım ne olduğunu hatırlamıyorum ama otomatik güncellemeleri kapatıp yukarıda yazdığımı aynı adımlarla yapıp temizce kurabildim.
Kardeşim cevabın için teşekkür ederim. Fakat bunuda denedim ama yok olmuyor. İnterneti kesip denedim olmuyor. Hatta Harici HDD taktım ona bile yüklemeyi denedim hala 211 Hatası veriyor

İşin ilginç yanı önceden kullandığım sürümü de kullanamıyorum. Kurulum yapmıyor 211 hatası veriyor. Mecbur 17.12.1 sürümünü kurabildim. Şu an onu kullanıyorum. Güncelleyelim derken yıllar öncesine düştük. Şaka gibi 😆

İşin ilginç yanı önceden kullandığım sürümü de kullanamıyorum. Kurulum yapmıyor 211 hatası veriyor. Mecbur 17.12.1 sürümünü kurabildim. Şu an onu kullanıyorum. Güncelleyelim derken yıllar öncesine düştük. Şaka gibi 😆
Ben 2020den bir önceki sürümü kullanıyorum reis

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı