Çözüldü Adrenalin Software kurunca masaüstünde takılma oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AbMeister

Centipat
Daha fazla  
RAM
Team T-Force Vulcan Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL1
SSD veya HDD modeli
Team MP33 Pro 512GB 2100/1700MB/s NVMe PCIe
Ekran kartı
MSI RX 6600 MECH 2X 8G 8GB GDDR6 128Bit Ekran Kart
Anakart
MSI A320M-A Pro 3200(OC)MHz mATX Anakart
İşlemci
AMD Ryzen 3 4100 3.80GHz 4 Çekirdek MPK İşlemci
Merhaba, AMD Adrenalin software kurunca bilgisayarımda masaüstünde takılmalar, oyun içi takılmalar ve restart atarken veya PC'yi kapatınca monitör kapanmasına rağmen kasa hala çalışıyor. Belirli süre sonra stopcode hatası alıyorum, driverı silince düzeliyor sorun.

Çözüm
O zaman yeni sürücyü indirin AMD'nin sitesinden sonra DDU ile kaldırın sonra yeniden kurun yeni indirmiş oldunuz sürücüyü.

Yeni sürümleri kurunca oluyor bu sorun sanırım.

Şu anda aynı sorunu yaşıyorum. Windows otomatik güncelleme yapınca AMD driveri kurunca benım kurdugum AMD software etkisiz hale geliyor. Silip en baştan kuruyorum bu sefer senin dediğin gibi takılmalar oluyor. Bu sefer tekrardan sildim AMD softwareyi Windows kendisi kurdu driveri bu sefer takılma gitti bilgisayar hemen kapanıyor ama AMD Adrenalin sistemde gözükmüyor ve ekran ayarı yapamıyorum. Çok ilginç.

Ekran kartı ayarları olmadan hiçbir şey yapamam o yüzden başka çözüm lazım.

Şu anda aynı sorunu yaşıyorum. Windows otomatik güncelleme yapınca AMD driveri kurunca benım kurdugum AMD software etkisiz hale geliyor. Silip en baştan kuruyorum bu sefer senin dediğin gibi takılmalar oluyor. Bu sefer tekrardan sildim AMD softwareyi Windows kendisi kurdu driveri bu sefer takılma gitti bilgisayar hemen kapanıyor ama AMD Adrenalin sistemde gözükmüyor ve ekran ayarı yapamıyorum. Çok ilginç.

Çözümünü buldum dostum. BIOS Update atıp AMD software tekrar kurdum düzeldi.
Güncellemden sonramı oldu yoksa format attın sonra kurarkenmi başına geldi.
PC elime ulaştığında sorun yoktu güncelleme yaptıktan sonra sorunlar olmaya başladı driverlar eksik yükledim sandım ve format attım. AMD Adrenalin software kurulu değilken sorun yoktu tekrar kurduğumda aynı sorunla karşılaştım.

şu anda aynı sorunu yaşıyorum. windows otomatik güncelleme yapınca amd driveri kurunca benım kurdugum amd software etkisiz hale geliyor. silip en baştan kuruyorum bu sefer senin dediğin gibi takılmalar oluyor. bu sefer tekrardan sildim amd softwareyi windows kendisi kurdu driveri bu sefer takılma gitti bilgisayar hemen kapanıyor ama amd adrenalin sistemde gözükmüyor ve ekran ayarı yapamıyorum. çok ilginç.

O zaman yeni sürücyü indirin AMD'nin sitesinden sonra DDU ile kaldırın sonra yeniden kurun yeni indirmiş oldunuz sürücüyü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

senin adına sevindim usta. Benim bios sürümü v1.08 acer sitesine baktım en son cıkan sürümde v1.08 ama sürüm tarihleri farklı ama sürümler aynı olduğu için bişey yapmama gerek yok galiba. ya amd adrenalini düzelene kadar kullanmıyacam yada adrenalin ayarlarını oyun ayarlarına getirip sonra windows uptade yaptırıp eski sürüme geri gelicek ama ayarları aynı kalırsa devam edicem. Düzelene kadar mücadeleye devam artık

Son düzenleme:

Geri
Yukarı