Adresnelebilir RGB anakart önerisi

Zikachizumo

Hectopat
Daha fazla  
ASUS adreslenebilir RGB anakart önerileriniz var mı arkadaşlar? Klavye fare kulaklık hepsi ASUS Aura Sync ile kullanıyorum kasa içini aydınlatmak istiyorum ARGB ile.

AM4 Soket B450, X470, X570 ve yeni çıkacak B550.

Bütçe 1.500TL yi geçmez ise sevinirim.

Son düzenleme:
Hangi işlemci soketini, anakart yonga setini istediğinizi belirtmeyerek insanlara şu soruyu soruyorsunuz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben kâhin olmadığım için malesef cevap veremiyorum bu soruya.

Hangi işlemci soketini, anakart yonga setini istediğinizi belirtmeyerek insanlara şu soruyu soruyorsunuz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben kâhin olmadığım için malesef cevap veremiyorum bu soruya.

Haklsın Dostum kusura bakma o kısımı atlamışım sabahtan beri araştırmaktan beynim durdu.

ASUS TUF X570 PRO GAMING modeli var mıydı? Sanki hatırlıyor gibiyim ama ASUS'un resmi web sitesindede bulamadım.

Bir sorum daha olacak. Mesela 1 adet ARGB girişi var anakartta çoğaltıcı 1-3 çoğaltıcı kullansak her hangi bir sorun yaşarmıyım?
2x MF120 Halo ARGB 3'lü set
2x ASUS ROG Programlanabilir RGB 5050 LED Şerit 60cm

Bir çıkış bunların hepsini destekler mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı