ADS ve GS maç sonucu

Neyi yorumlayalım? İçimizden geçtiler.

Malum şahıs hariç herkes suçludur işte, ne bileyim.. Çimen bozuk, kol bozuk, hakemler zaten bize düşman hepsi dış mihrak falan, herkes kötü ve yanlış da işte padişahım haklı.

Ömer Bayram 70 dakika oyunda kaldı, daha fazla yorum yapmak istemiyorum.

Galatasaray Süper Lig'in telafisinin rahat olacağı için umursamıyor ama Avrupa liginde telafisi daha zor olacağı için Avrupa ligine yoğunlaşıyor. Bu sonuçlar anormal değil yani.

Sen dalga geçiyorsun gibi geldi? Süper Lig iyi bir lig değil hakem katliamları her zaman oluyor. Ayrıca adam her zaman oynadığı ligde oyuncularını neden yorsun?
Sonraki Avrupa maçları Mart ayında, yorulmak ne alaka? Hakem yanlışları olsun olmasın takımın kötü oynadığı çok bariz.

Memleketimin takımıdır Adana demirspor. Aynı zamanda Fatih Terim'in de memleketi ve Fatih Terim'in oyuncusudur Yunus Akgün. Ve Fatih Terim'in oyuncusu ve memleketi kendisine 3 puan kaybettirdi. Bir büyük takımının - averajda kalması 6 galibiyet 6 beraberlik 6 mağlubiyet gibi bir sonucun alması kabul edilebilir gibi değil. Hep hakem hakem diyorsunuz ama bu kadar kötü sonucu tek başına hakemler sağlayamaz. Galatasaray'ın forvetlerinin kötü olduğunu belirtmiştim bu maçta da yanılmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı