Adsense Hesabı ile Youtube İlişkilendirme

TechnoMan46

Kilopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum belli. Youtube kanalım var. Adsense hesabı açıp Youtube ile ilişkilendireceğim. Ancak izlediğim videolar kafamı karıştırıyor çünkü Youtube kanal e mail' ı ile Adsense hesabının e mail'ının aynı olmaması gerektiğini söylüyorlar. Benim kullandığım tek aktif olduğum e-mail adresim Youtube'a bağlı. Aynı e mail ile Adsense'ye kayıt olsam sorun çıkar mı?
Başlık yanlış ise veya konu yanlış yerde ise affola.

Hayır hiçbir sorun olmaz.
Adsense'e kayıt olduktan sonra (hesap açtıktan sonra) kanalınızı eklemeniz, ilişkilendirmeniz yeterli.:) Başlığınız da doğru bu arada.(y)

Hayır hiçbir sorun olmaz.
Adsense'e kayıt olduktan sonra (hesap açtıktan sonra) kanalınızı eklemeniz, ilişkilendirmeniz yeterli.:) Başlığınız da doğru bu arada.(y)
Çok sağolun hocam. Kafamdaki tüm soru işaretleri kalktı. :)

Hocam peki kayıt olur iken alacaklı adı kısmı başka isim olsa kredi kartı üzerinde başka isim olsa sorun olur mu?

İBAN No'ya yatırılacağından sorun teşkil etmeyecektir.
Zaten parayı tam olarak degil de küçük bi kısmını İBAN'a yatırıp sizin o parayı alıp almadığınız teyid ettikten sonra onay verecek.

Başvuru yaptım. Yaklaşık bir hafta içinde geri dönüş yapılacakmış. Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Size üstünde ''Google'' yazan bir zarf tarzı bir kağıt yollayacaklar. İçinde de ''Onay Kodu'' olacak. Yalnız bu kodun gelmesi 1 ay veya daha fazla da sürebilir, hani niye gelmedi diye merak etmeyin.:)

Hocam çok teşekkür ediyorum. Bu konuda beni çok aydınlattıız. Daha önce yaptığım araştırmada öyle bir kod gelecek deniliyordu dediğiniz gibi 1 ayı geçebiliyormuş. Bekleyeceğiz artık. Sabreden derviş muradına ermiş hesabı. :)

Hocam başvurum onaylanmış mail geldi. :)

Onay Maili 1-2 saat içerisinde geliyor zaten.
Bundan sonra o sözünü ettiğim kod gelecek. Ve daha sonra da hesap onayı yapılacak.
Aslında onca uğraşa değmez ama işte...

Slm arkadaşlar benim bir sorunum var....
adsense hesabına ikinci bir youtube hesabı eklemek istiyorum. oturum aç dediğimde beni adsense başvuru formuna yönlendiriyor ama benim zaten adsense hesabım var yani var olan adsense hesabına eklemek istiyorum internette izlediğim gibi olmuyor yardım edecek olan arkadaşlardan yardım istiyorumm....

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı