ADSL bir modeme DSL bağlantısı yapılabilir mi?

Makaleler
2
Daha fazla  
Elimde bir tane VMG3312-B10b bir ranede AirTies RT 212 modem var VMG3312-B10b olanı kullanıyorum ama pek memnun değilim doğrusu RT 212 ile de bir denemek istiyorum az önce denedim bağlantıyı DSL olarak algılıyor PPP kullanıcı adı ve şifresini de giriyorum TT'nin vermiş olduğu ama internet bağlantısı gelmiyor.

Elimde bir tane VMG3312-B10b bir ranede AirTies RT 212 modem var VMG3312-B10b olanı kullanıyorum ama pek memnun değilim doğrusu RT 212 ile de bir denemek istiyorum az önce denedim bağlantıyı DSL olarak algılıyor PPP kullanıcı adı ve şifresini de giriyorum TT'nin vermiş olduğu ama internet bağlantısı gelmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VCI/VPI parametrelerini kontrol ediniz.(zamanında o kısımları sildiğim için bende cihazı kullanamamıştım.)

Eğer hala olmuyor ise Firmware güncellemesi deneyiniz.

Not: Bu modem VDSL desteklememektedir.

Son düzenleme:
Eğer VDSL altyapınız varsa RT-212'yi kullanamazsınız. ADSL ise RT-212'yi kullanabilirsiniz.

Eğer VDSL altyapınız varsa RT-212'yi kullanamazsınız. ADSL ise RT-212'yi kullanabilirsiniz.

Altyapı DSL'ya da xDSL.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VCI/VPI parametrelerini kontrol ediniz.(zamanında o kısımları sildiğim için bende cihazı kullanamamıştım.)

Eğer hala olmuyor ise Firmware güncellemesi deneyiniz.

Not: Bu modem VDSL desteklememektedir.

xDSL hocam kullanamammı yani.

Sonucunu ekran fotoğrafını paylaşır mısınız?

xDSL var hocam TT kullanıyorum TT'nin sitesinden sorgulatılınca bile bizim burada altyapı çıkmıyor ama TT kullanıyorum.

Screenshot_20220809-201354.jpg

Mevcut modeminizin DSL bağlantı ile ilgili dokümanlarına ulaşmadığım için bir beyanda bulunamayacağım😳

VMG3312-B10b de ya sorun var ya da bizim hattın değişmesi lazım internet çok gidip geliyor bu yaz kırmızı internet ışığını görmekten bunaldım.

Geri
Yukarı