ADSL Hat VDSL2 gözüküyor

spiderturk

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. şu anda 16 mbps adsl kullanıyorum. İnternet üzerinden Ttnet ve Vodafone'den alt yapı sorgulattırdım oturduğum bina Ttnet'e göre hipernet Vodafoneye göre 76mbps Vdsl2 gözüküyor. Modem arayüzüne girdim daha az gözüküyor. Hattım ne destekliyor şuanda bilgisi olan var mı? Modem arayüz resim böyle. Şimdiden teşekkürler.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kimse yardım etmemiş isterseniz ben yardımcı olayım. Her iki operatörü arayarak alt yapı durumunuzu sorun. Eğer sitelerinde yazan bilgiler doğru ise VDSL2 paketlerine göz atabilirsiniz.

Merhaba, kimse yardım etmemiş isterseniz ben yardımcı olayım. Her iki operatörü arayarak alt yapı durumunuzu sorun. Eğer sitelerinde yazan bilgiler doğru ise VDSL2 paketlerine göz atabilirsiniz.

Cevabın için teşekkür ederim. Şu an kullandığım operatör turknet. Hat hizin ne kadar destekliyorsa internet hizimi ucret değismeden yukselten vdsl tarifesi var. 1 ay once aradim hattın desteklemiyor demislerdi. Sonra ttneti aradim hattin adsl destekliyor dedi. Simdi internetten bakinca vdsl gözüküyor. 1 ayda alt yapi degismez hemen yada bana yanlis bilgi verdiler. Yada internetteki sorgulama müşteri çekmek icin yanlış bilgi paylaşımı yapıyor.

Bölgenizdeki Türk Telekom müdürlüğünden detaylı bilgi alabilirsiniz, eğer altyapı yoksa bile uygunsa yapılması konusunda talepte bulunabilirsiniz.

Hayır hiçbir sıkıntı çıkmaz, ama gittiğinizde Turknet müşterisi olduğunuzu söylemeyin. Eğer söylerseniz gidin oradan destek alın şeklinde geri dönüşte bulunabilirler, ama bulunmamaları gerekir.

Arkadaşlar bugün aradım Türknet'i tarifemi 75 MB'e kadar olan tarifeye geçirttim. Kullanmak için VDSL2 modem kullanmanız gereklidir dedi. Bende VDSL2 modem var. tarifeye bugün itibari ile geçtim. Hızım ne zaman yükselir acaba. Santralden port ayarımı yapıcaklar?

ddddd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde hemen kullanmaya başlamanız gerekmektedir, yalnız 24 saat içerisinde de tamamlanabilir. Bu sürenin dışında ise servis sağlayıcınız ile görüşmeniz gerekmektedir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı