ADSL internet önerisi

REVENQUEL

Kilopat
Yer
Kuşadası
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam,
Arkadaşlar uzun süredir TTNET kullanıcısıydım 4 Aralıkta taahhüdüm bitti evim kırsal kesimde olduğu için yalnızca ADSL altyapısı mevcut sizce hangi ISS'ye geçmeliyim?

En ucuz hangisiyse onu kullan vatandaş olarak başvuru yap yapsınlar vdsl i,
Bir Türk vatandaşı olarak fırsat eşitliğini kimsenin ihlal etmesine izin verme.
Arapların dağlardaki konutlarıbda bile vdsl var.

Keşke başvuru yapınca direkt yapsalar, daha bu sene internet bağlatabildim eve bağlattığım internette ADSL.

Başvuru yap basvuru üstüne başvuru yap git sürekli gına getir cimere yaz, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak vdsl kullanacak kadar değerim yok mu 2022 inin aralık ayında ? De. Hepsini söyle.

Burası yazlık turistik yer 3 ay hayat var 9 ay hayalet şehir gibi yıllar içerisinde çok kez talepte bulundum ama reddedildim her zaman

Altyapı Türk Telekom olduğu için Türk Telekom ile devam etmen en mantıklısı bence.
2 yıl taahhüt istiyorlar yine ve 16 mbit için 170 tl istediler çok geldi açıkçası ama bakınca da pek ucuza internet kalmamış gibi

Burası yazlık turistik yer 3 ay hayat var 9 ay hayalet şehir gibi yıllar içerisinde çok kez talepte bulundum ama reddedildim her zaman.

2 yıl taahhüt istiyorlar yine ve 16 Mbit için 170 TL istediler çok geldi açıkçası ama bakınca da pek ucuza internet kalmamış gibi.

2 yıl taahhüt mis gibi bir şey. Enflasyon var seneye abonelik yaptırmak istesen Allah bilir 250 TL olacak aylık.

Yeni konular

Geri
Yukarı