ADSL sağlayan ISS önerisi

Boromir

Hectopat
Daha fazla  
Yaşadığım mahallede fiber altyapı yok. Gerçi belediye çalışanları her caddeyi kazdı ama fiber mi döşediler bilmiyorum. Ama galiba fiber döşüyorlardı. Her neyse, ben şu an kullandığım internetten memnun olmadığım için başka bir servise geçmeye karar verdim. Artık 350kb/s ile oyun indirmekten bıktım. D-Smartnet kullanıyorum, TV paketi ile beraber almıştık. Alındığından beri sürekli bağlantım kopuyor, oyun oynarken pingim yükseliyor.

Bunları yaşamamam için hangi internet servis sağlayıcısını önerirsiniz?

Yaşadığım mahallede fiber altyapı yok. Gerçi belediye çalışanları her caddeyi kazdı ama fiber mi döşediler bilmiyorum. Ama galiba fiber döşüyorlardı. Her neyse, ben şu an kullandığım internetten memnun olmadığım için başka bir servise geçmeye karar verdim. Artık 350kb/s ile oyun indirmekten bıktım. D-Smartnet kullanıyorum, TV paketi ile beraber almıştık. Alındığından beri sürekli bağlantım kopuyor, oyun oynarken pingim yükseliyor.

Bunları yaşamamam için hangi internet servis sağlayıcısını önerirsiniz?
Netspeed senin için iyi olucaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı