ADSL'den VDSL'e geçis

FurkanTklu

Femtopat
Daha fazla  
Türk Telekom ADSL'den VDSL bir tarifeye geçtim.
İnternet bağlantım gitti. Müşteri hizmetlerini aradım paketiniz aktifleştirilmiş gözüküyor kullanabilirsiniz diyor fakat benim DSL bağlantım yok. Modemim TD-W9970 modelim VDSL 2 destekli bir modem modemim de bir sıkıntı yok ADSL interneti alabiliyorsun rahatça VDSL interneti alamıyorum şu anda modem de bir kurulum vs. yapmam gerekiyor mu? Modemde herhangi bir ADSL'i VDSL'e geçirme gibi bir kurulum yeri de bulamadım. Hızlı kurulum yapıyorum orada da herhangi bir soru sormuyor internet ile alakalı.
TD-W9970'de kurulum nasıl oluyor otomatik geçiş yapılıyorsa ne yapabilirim? Beni bulunduğum yerden arayan teknik ekip yok işte burada Hiper falan ben müşteri hizmetlerine yazacağım iptal etsinler falan dedi fakat arıza kaydına yok işte modem, bina kabloları vs diye girmiş 4 gündür internetim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom ADSL'den VDSL bir tarifeye geçtim.
İnternet bağlantım gitti. Müşteri hizmetlerini aradım paketiniz aktifleştirilmiş gözüküyor kullanabilirsiniz diyor fakat benim DSL bağlantım yok. Modemim TD-W9970 modelim VDSL 2 destekli bir modem modemim de bir sıkıntı yok ADSL interneti alabiliyorsun rahatça VDSL interneti alamıyorum şu anda modem de bir kurulum vs. yapmam gerekiyor mu? Modemde herhangi bir ADSL'i VDSL'e geçirme gibi bir kurulum yeri de bulamadım. Hızlı kurulum yapıyorum orada da herhangi bir soru sormuyor internet ile alakalı.
TD-W9970'de kurulum nasıl oluyor otomatik geçiş yapılıyorsa ne yapabilirim? Beni bulunduğum yerden arayan teknik ekip yok işte burada Hiper falan ben müşteri hizmetlerine yazacağım iptal etsinler falan dedi fakat arıza kaydına yok işte modem, bina kabloları vs diye girmiş 4 gündür internetim yok.
Ben de senin gibi ADSL'den VDSL'e geçtim 1 hafta kadar önce, 5 dakika sonra VDSL'e geçtim ve hiç internet gitme sorunu yaşamadım hocam. Modemde bir sorun olabilir mi ? Benim modemim de VDSL uyumlu Zyxel vmg3312-b10b modeme sahibim.

Ev telefonu kullanıyor musun?

Yok ev telefonu kullanmıyorum
Modemi reset atmayı denedin mi?

Defalarca yaptım müsteri hizmetleride cözemiyor anlamadım.
Aga manuel kurulum yap internetten videoları izle öyle dene.

Maalesef bunuda denedim fakat ADSL VDSL seçimini yapmam için bir yer bulunmuyor.
Ben de senin gibi ADSL'den VDSL'e geçtim 1 hafta kadar önce, 5 dakika sonra VDSL'e geçtim ve hiç internet gitme sorunu yaşamadım hocam. Modemde bir sorun olabilir mi? Benim modemim de VDSL uyumlu ZyXEL VMG3312-B10B modeme sahibim.

Hocam teknik ekip bina kablolarina vs. Suç buldu ama beni aradıklarında altyapı yok diyorlar fakat arıza kaydında kabloyu modemi falan suçluyor ve musteris hizmetlerini alt yapıniz var diyor çözemedim sıkıntıyı
Modemin ayarlarına girip aktifleştirebilirsin. Ben de öyle olmuştu.

Modem ayarlarında bulamadım Türk Telekom'un yolladığı TD W9970 modem var ayarlarda herhangi bir ayar bulamadım

Geri
Yukarı