Advance System Clear Programı CoinMiner Olarak Algılandı

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Merhaba, bilgisayarımda Advance System Clear ve Driver Booster kullanıyorum. İkisi de arka planda çalışmıyor ama arada bir çalıştırırım. Bugün Driver Booster'a ekran kartı güncellenmesi gelmiş diyerek güncelledim. Sonra bilgisayarı tekrar başlattığımda aşağıdaki gibi bir uyarı gördüm. Konu aslında Driver Booster ile ilgil değil ama sonuçta ikisi de aynı yapımcının programı. Ne yapmalıyım?

adv.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayarımda Advance System Clear ve Driver Booster kullanıyorum. İkisi de arka planda çalışmıyor ama arada bir çalıştırırım. Bugün Driver Booster'a ekran kartı güncellenmesi gelmiş diğerek güncelledim. Sonra bilgisayarı tekrar başlattığımda aşağıdaki gibi bir uyarı gördüm. Konu aslında Driver Booster ile ilgil değil ama sonuçta ikisi de aynı yapımcının progra mı? Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 462036
Programı büyük ihtimal crack olarak indirmişsin ekran kartını kullanarak Bitcoin kazanıyolar acil format atmanı öneririm. Çünkü ekran kartını sömürüyolar ömrü çok kısalır ekran kartının.

Programı büyük ihtimal crack olarak indirmişsin ekran kartını kullanarak Bitcoin kazanıyolar acil format atmanı öneririm. Çünkü ekran kartını sömürüyolar ömrü çok kısalır ekran kartının.
Dostum alakası yok. Programı Tamindir denilen siteden yükledim. Arka planda dahi çalıştırmıyorum. Sadece bilgisayar yavaşlarsa tarama yapıyorum.

Direk ben sana crack indirdin demedim dikkat edersen büyük ihtimal dedim böyle çıkışmana gerek yok burada sana yardım etmeye çalışıyorum.
Anlıyorum seni ama Crack veya sahte oyun gibi şeyler ile hiç alakam yok. Bilgisayardaki her şey orijinal kaldı ki PC'de Advance System Clear ve Driver Booster dışında kullandığım program yok. Steam ve CS:GO var. Acaba programın kendisi zararlı olabilir mi?
IObit programlarını kullanmanı tavsiye etmem. Gerekli dosyaları da silebiliyor. 3 4 farklı bilgisayarda yaşadık, format atmak zorunda kaldık.
Hiç indirmeyecektim ama bir defa kurunca kaldırmak istemedim şu an pişmanım.

IObit firmasına ait ürünlerin Advanced System Care, Driver Booster vs. kullanılmasını hiç önermem. Çok rezil programlar. Dediğine gelecek olursak Windows Defender’ın uyarısını dikkate alma, bilgisayarından derhal Advanced System Care ve Driver Booster’ı kaldır. Bunların yerine alternatif 2 program önereceğim. Bunlar Wise Care 365 (Advanced System Care’ın yerine) ve Wise Driver Care (Driver Booster’ın yerine). Bu önerdiğim 2 program da işinde çok iyi programlar. Hem de çok hafifler.

IObit firmasına ait ürünlerin Advanced System Care, Driver Booster vs. kullanılmasını hiç önermem. Çok rezil programlar. Dediğine gelecek olursak Windows Defender’ın uyarısını dikkate alma, bilgisayarından derhal Advanced System Care ve Driver Booster’ı kaldır. Bunların yerine alternatif 2 program önereceğim. Bunlar Wise Care 365 (Advanced System Care’ın yerine) ve Wise Driver Care (Driver Booster’ın yerine). Bu önerdiğim 2 program da işinde çok iyi programlar. Hem de çok hafifler.
Kaldırma hazırlıklarına başladım şu an. Ccleaner programını önerir misiniz?

Hiçbir sürücü güncelleyici kullanmayın. Sürücü güncellemek için Windows Update veya kendi sitelerinden el ile indirin.

Temizlik için aşağıdaki rehberden faydalanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı