Advanced Micro Devices, Inc. - Display - 31.0.12027.9001 hangi sürücü sürümü?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Google'a yazdığımda bu sürücü sürümünü bulamıyorum. AMD'nin sayfası çıkmıyor. Microsoft güncelleme listesinde de yok ama otomatik kuruluyor.

Devasa internet ağında Google'da yalnızca bir kaynağa rastladım. Microsoft, bilinmeyen sürücüleri nasıl buluyor?

1684212315560.png

Ayrıca ben otomatik yüklemeyi kapattım. Neden yükleniyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'un uzun bir süredir her AMD ekran kartına ısrarla yüklediği, AMD Adrenalin yazılımının çalışmasına, ekran kartının güncel sürüme güncellenmesine ve performans sorunlarına yol açtığı sürümdür. Benzer sorunu yaşadım, bakabilirsiniz. AMD'nin sitesinden WHQL sürücüyü indirin, daha sonra bilgisayarın internet bağlantısını keserek DDU ile sürücüyü kaldırın. Yerel disk C içerisinden bulunan AMD klasörünü silin, zira daha önceki başarısız kurulum denemeleri orada bir takım dosya bozulmasına sebep oluyor. Ardından WHQL sürücüsünü kurup bilgisayarı yeniden başlatın ve internet bağlantınızı aktifleştirin. Sorun ortadan kalkmış olacak.

Bu sürücü Microsoft'un ürün kataloğunda yer alan AMD grafik sürücüsü. Kurulması pek tavsiye edilemez, direkt olarak AMD'nin kendi sürücüsünü yüklemek daha iyi bir seçenek. Otomatik kurulumu kapatmanızı öneririm, eğer sürekli güncellemeye çalışıyorsa.

Bir süredir otomatik kurulumu kapatsanız bile otomatik kuruyor, hatta öyle ki internet açıkken DDU ile sürücüyü kaldırırsanız daha kaldırılıp yeniden başlatmaya geçene kadar tekrar kuruluyor. Işık hızında inip kurulan bir sürücü, Microsoft'ta bu sorunu ısrarla görmezden geliyor.

Bu Update sorunundan bende çok çektim. Az önce bu videoda denilenleri yaptım. Bir daha kafasına göre Update yapmaz herhalde Windows.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şuan benim yükle dememi bekliyor :) Hep böyle bekler umarım.

1687935305175.png

Evet dün sorun yokken bugün yine aynı sorun. Üstelik her yöntemi dönedim. Harbi canımı sıkmaya başladı artık.

1688101805735.png

Son düzenleme:
Bu Update sorunundan bende çok çektim. Az önce bu videoda denilenleri yaptım. Bir daha kafasına göre Update yapmaz herhalde Windows.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şuan benim yükle dememi bekliyor :) Hep böyle bekler umarım.

Eki Görüntüle 1839185

Evet dün sorun yokken bugün yine aynı sorun. Üstelik her yöntemi dönedim. Harbi canımı sıkmaya başladı artık.

Eki Görüntüle 1841382
Merhaba. Sorunu düzeltebildiniz mi?

Merhaba. Sorunu düzeltebildiniz mi?

Düzelttim. Videoda söylenenleri tekrar yaptım.

Büyük güncelleme gelmiş Windows 11'e. Az önce bitti. PC açılınca Update baktım yine yükledi :D yemin ediyorum çıldırmalık bir işletim sistemi abi. Ne zaman büyük güncellleme gelse ayarlarım sıfırlanıyor. Üstelik Windows old klasörü de oluştu. Şimdi işin yoksa 1 saat bunlarla uğraş. 1 aydır sorun yoktu şimdi yine sorun.

Az kaldı Windows 10'a geri döneceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı