Çözüldü Advanced System Care uygulaması silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AhmetBlc

Centipat
Daha fazla  
Driver Booster indirdim ve yanlıslıkla bir şeye tıladım yanında Advanced System Care indi şu an tüm dosyalarını sildim ama bir dosyayı silemiyorum sildiğimde dosya explorer.exe tarafından kullanılıyor gözüküyor virüs olamaz zaten onu nasıl silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır hayır programı sildim uninstallerla, sadece explorer.exeye bağlanan bir klasörü kaldı. Explorer.exeyi kapatınca da tüm klasörler gidiyor virüs gibi bir şey.
Explorer.exe virüs değildir, Dosya Gezgini o hizmet. Uygulama demek ki halen arka planda çalışıyor. Cihazınızı yeniden başlatıp kaldırmayı deneyin, kapatıp açıp değil yeniden başlatıp.
Revo Uninstaller indirin ve onunla kaldırmayı deneyin. Ek olarak da Driver Booster isimli programdan sürücü kurmayın.

Hayır hayır programı sildim uninstallerla, sadece Explorer.exe'ye bağlanan bir klasörü kaldı. Explorer.exe'yi kapatınca da tüm klasörler gidiyor virüs gibi bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hayır programı sildim uninstallerla, sadece explorer.exeye bağlanan bir klasörü kaldı. Explorer.exeyi kapatınca da tüm klasörler gidiyor virüs gibi bir şey.
Explorer.exe virüs değildir, Dosya Gezgini o hizmet. Uygulama demek ki halen arka planda çalışıyor. Cihazınızı yeniden başlatıp kaldırmayı deneyin, kapatıp açıp değil yeniden başlatıp.

Çözüm

Geri
Yukarı