Advanced SystemCare Kullanılmalı Mı?

Kara listeye girmesinin sebebi nedir?
Driver Booster'in eksik, eski veya yanlış sürücü kurma vakalarıyla sıklıkla karşılaşılıyor. Advanced SystemCare kullanan kullanıcıların sisteminde sorunlarının çözülmediği yetmediği gibi daha çok sorunla karşılaşan birçok kullanıcı var.

En doğru olan sürücüleri manuel olarak yüklemek, bu tür çöp programlara bulaşıp sisteminizi mahvetmemek.

Böyle programların amacı indirme kasmak. Yani bu bedava RAM indirin gibi bir şey. Böyle programlar reklam yapar sizde indirirsiniz sadece işlemci, RAM kullanmaktan başka bir işe yaramaz, tabi bazıları işe yarıyor ama genel olarak durum bu.

Ben sadece wise care 365 kullanıyorum. Sanırım Windows ortamında tek işe yarayan program bu. Hafta da 1 kere taratıp temizliyorum. Şimdiye kadar ne sistemim de ne bir hata oluştu ne de yavaşlama. Hiç biri olmadı şu ana kadar.

Dediğiniz gibi psikolojik sadece. Neden bilmiyorum windows sunucuya kurdum etkisi olacak mı diye bütün sunucu ayarlarını bozmuş 😅

Uninstaller kullanıyorum bunun bir zararını görmedim. Sadece uygulama sileceğim zaman uninstaller üzerinden siliyorum. Uninstallerın bir zararı var mıdır?

Dediğiniz gibi psikolojik sadece. Neden bilmiyorum Windows sunucuya kurdum etkisi olacak mı diye bütün sunucu ayarlarını bozmuş 😅

Uninstaller kullanıyorum bunun bir zararını görmedim. Sadece uygulama sileceğim zaman uninstaller üzerinden siliyorum. Uninstallerın bir zararı var mıdır?

IObit ise olabilir ben senelerdir revo uninstaller kullanıyorum sürekli güncelleme de alıyor çok kaliteli bir program. Hiç sorun yaşatmadı bana.

Ben sadece wise care 365 kullanıyorum. Sanırım Windows ortamında tek işe yarayan program bu. Hafta da 1 kere taratıp temizliyorum. Şimdiye kadar ne sistemim de ne bir hata oluştu ne de yavaşlama. Hiç biri olmadı şu ana kadar.

Ccleaner health check de çok iyi iş çıkarıyor bir serial var onu net kapatıp yazarak Pro oluyor korsan falan da değil aşağıdaki internet kafe yöneticisinin PCsinde bile aynı metod var :D.
Dediğiniz gibi psikolojik sadece. Neden bilmiyorum Windows sunucuya kurdum etkisi olacak mı diye bütün sunucu ayarlarını bozmuş 😅

Ben bir kere indirdim 26 artık kaldı dedi onları sildi ve LOL ve Fortnite'ı sildi.

IObit ise olabilir ben senelerdir revo uninstaller kullanıyorum sürekli güncelleme de alıyor çok kaliteli bir program. Hiç sorun yaşatmadı bana.

Dediğiniz programıda deneyeyim. uninstaller programınıda uzun süre kullanıyorum bir sorun yaşamamıştım.

Ben bir kere indirdim 26 artık kaldı dedi onları sildi ve LOL ve Fortnite'ı sildi.

Kaldırcağı şeyleri kontrol ediyorum sürekli hiç farklı bir program, oyun seçtiğini görmedim.

Hayatının en büyük hatalarından olabilir. Şaka bir yana tavsiye etmem. Çok yamuk yapan bir program kendisi. En iyisi elle kurulum yapmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı