Adware silinmezse ne olur?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6600 Ryzen 5500 16 GB Ram
Meslek
YouTuber
Amacım insanları korsan oyunlara sürüklemek değildir!

Merhaba ben The Amazing Spider-Man 2 yüklemiştim korsan bir şekilde mecburi. 2 yıl önce de yüklemiştim herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım. Şimdi aynı siteden tekrardan indirip kurduğumda adware olduğunu öğrendim. Bunu nasıl öğrendin diyorsanız Kaspersky uyarı verdi ve sildi. Eskiden bir sorun çıkmamıştı Kaspersky'ı silip tekrar yüklesem sizce bir sorun olur mu?

Amacım insanları korsan oyunlara sürüklemek değildir!

Merhaba ben The Amazing Spider-Man 2 yüklemiştim korsan bir şekilde mecburi. 2 yıl önce de yüklemiştim herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım. Şimdi aynı siteden tekrardan indirip kurduğumda adware olduğunu öğrendim. Bunu nasıl öğrendin diyorsanız Kaspersky uyarı verdi ve sildi. Eskiden bir sorun çıkmamıştı Kaspersky'ı silip tekrar yüklesem sizce bir sorun olur mu?
Kaspersky'i silmek yerine devre dışı bırakabilirsin. Ayrıca madem oyunu virüs olarak buldu neden zorluyorsun ki? Her virüs anında işlemler yapmaz zamanla sana belli ettirmeden yapar yapacağını.

Virüs varsa neden zorluyorsunki illa korsan oynayacağım diyorsan başka siteden indir oradaki düzgün değil demek ki.

Kaspersky'i silmek yerine devre dışı bırakabilirsin. Ayrıca madem oyunu virüs olarak buldu neden zorluyorsun ki? Her virüs anında işlemler yapmaz zamanla sana belli ettirmeden yapar yapacağını.

Hızlıca kur portable gibi bir şey zaten az boyutlu siler bu.
Eğer kuracaksan bilindik bir site olan "...gir." var
Viruslu o dosya bir daha neden indiriyirosunki

Devre dışı bıraksam bu sefer de koruyamaz. Microsoft Defender algılamıyor diye dedim.

Adware için Malwarebytes kurabilirsin. Oyunu da bilindik sitelerden yükle.

Bilindik siteden yükledim zaten.

Virüs varsa neden zorluyorsunki illa korsan oynayacağım diyorsan başka siteden indir oradaki düzgün değil demek ki.

Kanka oyun satılmıyor nereden alayım.

Hızlıca kur portable gibi bir şey zaten az boyutlu siler bu.

Kaspersky sildi zaten.

Devre dışı bıraksam bu sefer de koruyamaz. Microsoft Defender algılamıyor diye dedim.

Bilindik siteden yükledim zaten.

Kanka oyun satılmıyor nereden alayım.

Kaspersky sildi zaten.
İndirirken ve kurarken devre dışı bırak sadece

Çok bu işlerden anlamıyorum. Zaten Kaspersky düzenli tarama yapmıyor mu? Mantığı iken bulur.
Dediğim gibi zaten bu virüs azgınlaşınca bulunur zaten. Ancak sisteme ufak ufak zarar verirse bulabilecek pek te antivirüs bilmiyorum. Taa ki işler ciddiye bindiği zaman antivirüsler devreye girer.

Kaspersky, davranışsal analiz yöntemi ile şüpheli etkinliği tespit eder ve uygulama işlemini sonlandırdığını bildirir.

Geri
Yukarı