Aercool Cylon kasa alınır mı?

Çok zam gelmiş, bu kasayı bende kullanıyorum ledleri vs. çok iyi ama 300 TL bandında farklı ürünlere bakılabilir.

Önermiyorum. Zaten o bütçede seçenekler çok kısıtlı. Bari hava akışı kesintiye uğramasın. Önden hava alacak doğru düzgün yer yok kasada. Seçeceğiniz kasanın önü açık olmalı. O fiyat civarında FSP CMT110A öneririm.

Arkadasim benim sana hava akisi icin onerim everest rampage w5 storm. Ben yeni aldim gayet guzel ve hos bi kasa. Bi bak derim ama simdi arkadaslar everest pismanlik falan demeye basliyacaklar biliyorum fakat bu kasa bi farkli yani everest gibi degil.

Aerocool P7-C0 modelini öneririm. bu modeli şahsen kullanıyorum ve memnunum. içi geniş ve hava akımı gayet yeterli. bütçenizi zorlamaz ise tercih edebilirsiniz.
Bütçe kısıtlı.
Arkadasim benim sana hava akisi icin onerim everest rampage w5 storm. Ben yeni aldim gayet guzel ve hos bi kasa. Bi bak derim ama simdi arkadaslar everest pismanlik falan demeye basliyacaklar biliyorum fakat bu kasa bi farkli yani everest gibi degil.
Everest markasından uzak durun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı