Aero Instagram'ı kullandıktan sonra sıkıntı çıkar mı?

Yasarefe

Hectopat
Daha fazla  
Ben 1 ay önce falan normal Instagram kullanıyordum ama bir arkadaşım geldi dedi ki. "Aero Instagram diye bir şey var bunu kullan" dedim guvenli mi? Bilgilerimiz elden gitmesin. Arkadaş dedi ki bayağıdır kullanıyorum bir şey olmaz ben de gittim indirdim ama detaylı bir araştırma yapınca güvenlik anlaşması pek iç açıcı değildi. Şimdi Aero Instagram'ı sildim biliyorum giden gitti ama sildikten sonra hâlâ bilgilerime erişimi olabilir mi? Olabilirse nasıl kurtulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapımcısı arkadasım olur 2 yıldır kullanıyorum herhangi bir sorun teşkil etmiyor.
Bilgi: AeroWhatsapp programı da var .d

Ben 1 ay önce falan normal Instagram kullanıyordum ama bir arkadaşım geldi dedi ki. "Aero Instagram diye bir şey var bunu kullan" dedim guvenli mi? Bilgilerimiz elden gitmesin. Arkadaş dedi ki bayağıdır kullanıyorum bir şey olmaz ben de gittim indirdim ama detaylı bir araştırma yapınca güvenlik anlaşması pek iç açıcı değildi. Şimdi Aero Instagram'ı sildim biliyorum giden gitti ama sildikten sonra hâlâ bilgilerime erişimi olabilir mi? Olabilirse nasıl kurtulabilirim?
ek bir bilgi daha vereyim şifrenizi değiştirdikten sonra her cihazdan oturumunuz sonlandırılır ve kimse sifrenizi goremez .d

Yapımcısı arkadasım olur 2 yıldır kullanıyorum herhangi bir sorun teşkil etmiyor.
Bilgi: Aerowhatsapp programı da var. D

Ek bir bilgi daha vereyim şifrenizi değiştirdikten sonra her cihazdan oturumunuz sonlandırılır ve kimse sifrenizi goremez. D

Güvencesi yok ama ben de bir süreyi geçkindir kullanıyorum. Tosuncuk vakası gibi adam bir vurgun yapsa herkes patlar. 😃

Faruk, bence imla kurallarına dikkat et yoksa moderatörler uyarı verecek. Boş yere uyarı yeme.

Bilgi: Aerowhatsapp programı da var. D

Ek bir bilgi daha vereyim şifrenizi değiştirdikten sonra her cihazdan oturumunuz sonlandırılır ve kimse sifrenizi goremez. D

Peki gizlilik anlaşması neden bütün sorumluluğu bize yıkıyor bilgiler falan manasında çoğu bilgiyi istediği gibi alabiliyor ama bunun hakkında bir şey olursa havale bize kalıyor ondan şüphelendim.

Bilgi: AeroWhatsapp programı da var .d

ek bir bilgi daha vereyim şifrenizi değiştirdikten sonra her cihazdan oturumunuz sonlandırılır ve kimse sifrenizi goremez .d
Şifreyi değiştirdikten sonra onu biliyorum ama bu uygulama fotoğraflara ses kayıtlarına vs. İzin istiyor ve bunlar için güvence vermiyor ki sildikten sonra bu bilgilerin silinecegi ve yahut uygulama silindikten sonra bu bilgilerin ulaşıma engellenecegi hakkında bir bilgi yok

Geri
Yukarı