Aero uygulamaları nasıl tamamen kaldırılır?

NatureAlwaysWins

Centipat
Daha fazla  
Aero Instagram kullanıyorum ama silmeyi düşünüyorum. Uygulamayı silip, şifremi değiştirsem ve sonrasında orijinalini yüklesem hesabım hâlâ risk altında olur mu? Ekstra bir şey yapmama gerek var mı?

Aero Instagram kullanıyorum ama silmeyi düşünüyorum. Uygulamayı silip, şifremi değiştirsem ve sonrasında orijinalini yüklesem hesabım hâlâ risk altında olur mu? Ekstra bir şey yapmama gerek var mı?

Ekstra bir şeye gerek yok. Uygulamanın kendini tamamen silip silmediğini bilmiyorum fakat şu şekilde tamamen silebilirsin: uygulamanın paket adını öğrendikten sonra bu adımları uygula;

Play Store üzerinden zarchiver uygulamasını indir,
Uygulamayı açtıktan sonra üst kısımda Android klasörüne gir daha sonra data klasörüne gir açılacak hiçbir şeyi ellemeden bu klasörü kullana tıkla oradaki dosyalar zarchiver uygulamasında gözükecektir sonrasında orada Instagram Aero'nun paket adının yazılı olduğu klasöre sağ tıklayıp silebilirsin paket adını öğrenemesen bile; telefonunda ki tek Instagram AeroInsta ise Instagram logosu olan klasörü silebilirsin dostum.

Ekstra bir şeye gerek yok. Uygulamanın kendini tamamen silip silmediğini bilmiyorum fakat şu şekilde tamamen silebilirsin: Uygulamanın paket adını öğrendikten sonra bu adımları uygula;

Play Store üzerinden zarchiver uygulamasını indir,
Uygulamayı açtıktan sonra üst kısımda Android klasörüne gir daha sonra data klasörüne gir açılacak hiçbir şeyi ellemeden bu klasörü kullana tıkla oradaki dosyalar zarchiver uygulamasında gözükecektir sonrasında orada Instagram Aero'nun paket adının yazılı olduğu klasöre sağ tıklayıp silebilirsin paket adını öğrenemesen bile; telefonunda ki tek Instagram AeroInsta ise Instagram logosu olan klasörü silebilirsin dostum.

Root gereklidir. Gereksiz bir işlemdir. Kaldır deyince zaten kaldırılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı