Aerocoll Aero 800 ve Deepcool Gamaxx 400 Uyum Sorunu

berkilkic

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar.
Kasam için Deepcool Gamaxx 400 işlemci soğutucu alacaktım fakat Deepcool'un kendi sitesi ve satışta olan başka sitelerin yaptığı açıklamalarda, ürün boyutunun farklı yazılmış olması dikkatimi çekti ve ürünün kasama uyup uymayacağında kararsız kaldım. Kasanın desteklediği soğutucu boyutu 155 mm.
Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Dostum Akasa Venom almanı öneririmdim ama kasana sığmıyormuş. Deep Cool Gammaxx 400'e 154.5 MM denilmiş, yani muhtemelen sığmayacak. Sana önerim Deep Cool Gammaxx S40 alman. İşlemcin nedir?

Yükseklik problemimiz var gönül ister ki Hyper 212 evo ama hepsi 159 yada 160 mm

işlemci i5 661. Mutlemelen sığmayacak derken bu yükseklikler fabrika standartlarında ayarlanmıyor mu ?yarım milim fark bizi kurtaramaz mı ?

Dostum Akasa Venom almanı öneririmdim ama kasana sığmıyormuş. Deep Cool Gammaxx 400'e 154.5 MM denilmiş, yani muhtemelen sığmayacak. Sana önerim Deep Cool Gammaxx S40 alman. İşlemcin nedir?
işlemci i5 661. Mutlemelen sığmayacak derken bu yükseklikler fabrika standartlarında ayarlanmıyor mu ?yarım milim fark bizi kurtaramaz mı ?

Dostum i5 661 için Deep Cool Gammaxx 200 yeterlidir. O kadar güçlü soğutucular gereksiz. Yarım milimetre fark kurtarsa bile kasa için sağlıklı olur mu bilmem. Gammaxx 200 modeli en iyi tercih olur.

Dostum i5 661 için Deep Cool Gammaxx 200 yeterlidir. O kadar güçlü soğutucular gereksiz. Yarım milimetre fark kurtarsa bile kasa için sağlıklı olur mu bilmem. Gammaxx 200 modeli en iyi tercih olur.
Problem soğutucunun sığıp sığmayacağı yoksa stockda duruyor elimin altında. Cevaplar için teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…