Aerocool 800W PSU anlık değerleri normal mi?

YugiPeeK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Uçak Teknisyeni
PSU: Aerocool 800W 80Plus Bronze PSU. Afterburner'dan baktığımda güç tüketimine anlık 1450-1670W güç çektiğini gördüm. Bu nasıl mümkün olabilir?
Görseller bunlar.

1500W.png
1600.png

Böyle bir şey mümkün değil. Ya uygulamada, ya sensörlerde bir sorun var.
anlık görüntüde dalgalanmalar yaşıyorum oyun ya da herhangi bi sitede gezerkende ve afterburner'dan takip ettiğimde bu güç anlık 1400ün üzerinde çektiğini görüyorum

Anlık görüntüde dalgalanmalar yaşıyorum oyun ya da herhangi bir sitede gezerken de ve Afterburner'dan takip ettiğimde bu güç anlık 1400'ün üzerinde çektiğini görüyorum.
Oyunlarda ufak dalgalanmalar bende yaşıyorum. Monitörle veya Driver ile ilgili bir sorun olabilir, en azından benim tahminim bu yönde. Güç olayı ise tamamen yanlış zaten, ona kafayı takmayın. Ne PSU ne sistem dayanır.

Oyunlarda ufak dalgalanmalar bende yaşıyorum. Monitörle veya Driver ile ilgili bir sorun olabilir, en azından benim tahminim bu yönde. Güç olayı ise tamamen yanlış zaten, ona kafayı takmayın. Ne PSU ne sistem dayanır.
yazıyor orada zaten maks. 2170w çekildiği anlık 4 w-5 arası şuan kullanıyor anlık 1450 civarına fırlıyor.
@YugiPeeK Uygulama yanlış okuyor gibi, MSI Afterburner Beta mı?

Çünkü imkansız bir şey, 800W PSU'dan 1400W nasıl çeksin GPU?
beta sürümü değil. o kadar yüksek watt çekmese bu dalgalanmalar olacağını sanmıyor o dalgalanmalar yaşandığında afterburner'a direk geçiyorum o kadar watt çekiyor demekki.

Dosya Ekleri

• adsadasda.png
    adsadasda.png
    98,1 KB · Görüntüleme: 15
  • adsadasda.png
    adsadasda.png
    98,1 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı