Aerocool AC120B Profesyonel oyuncu koltuğu gerçekten profesyonel mi?

Tüketici haklarına dava açılmalı ve ücretin ödenen kadarı geri talep edilip ürünle ilişik kesilmeli.

Haklısın bu tarz durumlarda yasal hakkımız neyse kesinlikle sonuna kadar kullanmalı. Benim amacım Aerocool koltuk deneyimimi her yönüyle insanlara aktarmak.

Tanıdık bir arkadaşım kaynak işleri ile uğraştığı için kendim çözdüm. Ne olursa 6-7 aylık koltukta böyle sıkıntıların çıkmış olması markaya ve ürünü satan firma için olumsuz yönde zarar veriyor.

İnceleme için teşekkürler. Çok emek verilmiş bir inceleme olmuş doğrusu. Killer sistemden sonra bu koltuk ile size yaşatılanlar bende 3.5 attırmaya başladı.

İnceleme için teşekkürler. Çok emek verilmiş bir inceleme olmuş doğrusu. Killer sistemden sonra bu koltuk ile size yaşatılanlar bende 3.5 attırmaya başladı.

Umarım bir sıkıntı çıkmaz. İyi günlerde kullanırsınız.

Çok ilginç yanlışım yoksa Kasım 2018 civarında aldım bu koltuğun BR modelini. 1 sene boyunca hayatımda ilk defa rahat ettim bilgisayar başında. En ufak bir yırtılma vs. bir sorun ile de karşılaşmadım. Garantiye göndermediğim için bir şey diyemiyorum ama bizzat kullanan birisi olarak yukarıda verdiğiniz puanlar bana fazla acımasız geldi.

Oldukça detaylı olarak olduğu gibi tecrübemi aktarmaya çalıştım. Verdiğim puanın acımasız olduğunu düşünmüyorum. Satış sonrası destek resmen facia alanın elinde kalır ciddi bir sorunda...

Arkadaşlar zamanında 8 ay mobilya deposunda çalıştım oradaki sevkiyat ve garanti durumlarıyla ilgileniyordum. Size şöyle söyliyim bu tür şeylerde ilk modeller her zaman daha sağlam olur. Çünkü piyasaya girmek için kar marjı az tutulup kaliteli malzeme kullanırlar daha sonra düşük kalite malzeme kullanıyorlar. Yani ben aldım sorun yok başkasında çıkması zor demek zor. Mesut Çeviğin bu tür garanti firmalarıyla konuşması var izlemenizi tavsiye ederim.

Merhabalar,

Bu koltuğu almak istiyordum ancak tavsiyeleriniz doğrultusunda farklı yerli markalar ile temas kurmaya başladım. emeğiniz ve bilgileriniz için teşekkür ederim.

Hocam aynı koltukdan bendede var oturma yeriyle ilgili bir sıkıntı oldu bende tüketici mahkemesine başvurdum bana özelden ulaşa bilirmisiniz colex61@gmail.com

Sende ne gibi sıkıntı oldu? Mail attım.
hocam oturak kısmının sağ ön tarafında deriyi eksik kestikleri için koltuğa oturunca deri kenardan sarkma yapıyor ve sünger görünüyordu ürün ayıplı olduğu için iade olarak gonderdim iadeyi kabul etmeyip size 850 tl ye değiştirdikleri parçayı bana ücretsiz değişim yaptı çakallar bende kabul etmeyerek tüketici mahkemesine başvurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…