Aerocool Aero 800 kasa nasıldır ?

Fena değil. Çok muazzam bir kasa değil fakat kötü de değil yani. Sakın ama battlehawk kasasına bulaşma yorumlarına baktım baya rezalet bir kasa. Kasa kötü değil fakat çok iyi de değil zaten bütçeden de anlaşılır.

Corsair spec 01'in soğutması pek iyi değil demişler. Kendomen bana çirkin geldi. Dark n10 ile Aero 800 arasından görünüş olarak Aero 800'ü daha çok beğendim. Spec 02 veya 03 Aero'dan daha iyi midir sence? çevrende kullanan var mı?
Corsair spec serileri , 100r , Dark n10, Deep Cool Kendomen 150-230 tl gibi bütçede kasa arayanlara uygun güzel kasalardır.

Corsair spec 01'in soğutması pek iyi değil demişler. Kendomen bana çirkin geldi. Dark n10 ile Aero 800 arasından görünüş olarak Aero 800'ü daha çok beğendim. Spec 02 veya 03 Aero'dan daha iyi midir sence? çevrende kullanan var mı?

Dark n10 bana göre aero 800 den daha iyi bir kasa. 5x fanla gelmesi, fan kontrolcü içermesi ve devasa iç boyutu kasa için bir avantaj. Corsair kasaların soğutması kötü değildir. Spec serileri ve 100r amazonda falan en çok satan kasalar arasındadır.

Ek olarak Choose A Case - PCPartPicker sitesinden yabancı dilimiz fena değilse yorumlara bakarak kasalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kullanıcıların düşüncesini buradan daha iyi bir yerde bulamazsanız.

SILVERSTONE Precision Serisi PS11B-W USB3.0 ATX Siyah Kasa SST-PS11B-W

ZALMAN Z3 Plus Siyah ATX Mid Tower Kasa

Bu iki kasayı da eklemek lazım bunlarda gayet iyi kasalar.

Kasa ve PSU ayrı mı almak daha karlı yoksa birleşik olarak mı?

Kesinlikle ayrı almak daha iyi. İçinde kullanılan psular genelde dandik olur. Millet psu iyi mi diye bakmadan 80 plus deyip alıp geçiyor. Türkiye de corsair cx, vs serileri çatır çatır satıyor ne kadar kötü de olsalar aslında ama bilen yok araştıran yok. Mümkünse ayrı alınız çünkü yanında daha sağlam bir psu alma imkanınız olacak.

Kesinlikle ayrı almak daha iyi. İçinde kullanılan psular genelde dandik olur. Millet psu iyi mi diye bakmadan 80 plus deyip alıp geçiyor. Türkiye de corsair cx, vs serileri çatır çatır satıyor ne kadar kötü de olsalar aslında ama bilen yok araştıran yok. Mümkünse ayrı alınız çünkü yanında daha sağlam bir psu alma imkanınız olacak.

400-500 TL bütçe ile 750W kasa ve psu öneriniz varmı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı