Aerocool Aero One Frost 600W 80+ alınır mı?

Adz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bildiğiniz üzere Aerocool markası güvenilir. Kasanın önü mesh olduğu için bence hava sirkülasyonu iyidir, marka güvenilir olduğu için PSU da güvenilirdir bence. Siz ne dersiniz? Ben çok beğendim.

Bütcemi daha artıramam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cylon çok kararlı güç verebilen bir PSU değil. Bende 500W olanı var.

Tavsiyem:
Ya da

Aerocool One Eclipse modelini kullanıyorum. Aralarındaki tek fark fanlar ARGB olması. Kasanın hava sirkülasyonu baya başarılı. Kasa hakkında merak ettiğin bir şey varsa cevaplayabilirim. En büyük artısı ön tarafında filtre olması.

Son düzenleme:
Ben kasa hakkında yorum yapayım, kullanıyorum fanlarından çok bir beklentiniz olmasın. Ön taraf altıgen şekiller hariç full plastik. Geri kalanı metal. Güzel kasa, alınır. 3 tane de toz filtresi var.

PSU'su hakkında bilgim yok, ancak kasa güzel. Ben sadece kasa versiyonunu aldım. Yalnız kasanın dahili fanlarının CFM değeri 27. Biraz az bir değer ancak hiç olmamasından iyidir.
@MisakiTaro sağol etiket için.

Buradan inceleyebilirsin kasayı. Hoşuna giderse alabilirsin.
Cylon çok kararlı güç verebilen bir PSU değil. Bende 500W olanı var.

Tavsiyem:
Ya da
Ranker alınmaz, onun haricinde Zalman N5 öneririm.

Ranker alınmaz, onun haricinde Zalman N5 öneririm.
Kardeşimde Ranker Orion vardı. 1 sene kadar kullandı. Kasa kalitesi fiyatına göre iyiydi. Zaten Ranker kendi üretmiyor, Çin'de fason üretim yaptırıyor. Malzeme kalitesi One Frost'a benzerdir.
Kısacası fiyatı ucuz olduktan sonra Ranker kasa alınır.

Kardeşimde Ranker Orion vardı. 1 sene kadar kullandı. Kasa kalitesi fiyatına göre iyiydi. Zaten Ranker kendi üretmiyor, Çin'de fason üretim yaptırıyor. Malzeme kalitesi One Frost'a benzerdir.
Ama Aerocool marka basmıyor, kendisi üretiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı