Aerocool Aero One Frost'tan Corsair 4000D Airflow'a geçmek mantıklı mı?

Corsair'in fanı satılmıyor. Kaliteli olduğu belli. 500DX alırsan üstteki fanı öne koyunca çok rahat geçersin 4000D'yi. Pure wings 2 diğer fanlara göre daha ucuz ve daha güçlü. Öne 1 tane daha alsan rakipsiz. Önündeki ışık kapanıyor ama kullanmayacaksan gereksiz gibi.

Sıcaklık testleri aslında yanıltıcı olabiliyor. Çünkü bu farklar sadece kıyas amaçlı kısa süren gözlem sonuçlarıdır. Kullanıcının deneyimi uzun zaman alacaktır. Tabii bu arada sistem tozlanacak, bakım ihtiyacı falan gerekecektir. Lafın kısası sıcaklık test sonuçlarına bakıp karara varmak uzun sürecek kullanıcı kullanımında yanıltıcı olabilir.

Hocam 500DX'teki ışığın 12 rengi var. Eğer yeşil var ise istediğiniz. Siyah-yeşil ekosistemini çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Hala istiyor musunuz bilmiyorum. Birde üstteki fana öne koyduk mu çok güzel olur. 4000D'den 100 TL daha pahalı.

Hocam 500DX'teki ışığın 12 rengi var. Eğer yeşil var ise istediğiniz. Siyah-yeşil ekosistemini çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Hala istiyor musunuz bilmiyorum. Birde üstteki fana öne koyduk mu çok güzel olur.
Hocam bence Sepultra 500DX'i çok istemiyor, siz zorluyorsunuz ama 😃

Hocam 500DX'teki ışığın 12 rengi var. Eğer yeşil var ise istediğiniz. Siyah-yeşil ekosistemini çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Hala istiyor musunuz bilmiyorum. Birde üstteki fana öne koyduk mu çok güzel olur. 4000D'den 100 TL daha pahalı.
Aklıma bir şey daha geldi. Eğer kasada full 140mm fan kullanırsam 4000D Airflow'u geçme şansım var. Corsair ön panele 2x140 destek veriyor Pure Base ise 3x140. Üst panele de 2x140 döşersem kasa havalanabilir.
Hocam bence Sepultura 500DX'i çok istemiyor, siz zorluyorsunuz ama 😃
Şu an 500DX'e daha yakınım galiba. 6x140 takabilme imkanım var. Corsair'de ise maksimum 4x140 ve 1x120 olabiliyor. :D

Bilmem, var mıdır?

B450M-S2H. Biliyorsan bi' bakıverebilir misin?

1 adet sys 1 adet CPU var. Fanların hepsi kontrolcüde ise egzoz fan yerine 1 adet takabilirsin.

1 adet SYS 1 adet CPU var. Fanların hepsi kontrolcüde ise egzoz fan yerine 1 adet takabilirsin.
Bunu biliyorum. Sadece almam gereken aparatı bilmiyorum. Attığın konudaki ürün 2 uçlu. Ondan ip gibi mi dizmem gerekecek 6x140 takarsam? :D

Geri
Yukarı