Aerocool Airhawk Duo 750W NASIL?

Kasa ve PSU'yu ayrı olarak almanız sizin için çok daha iyi olacaktır.
Kasa:Aerocool Airhawk Duo Cam Yan Panel 2x20cm Ön, 1x12cm Arka Adreslenebilir Duo RGB Fanlı 3.0 Pencereli Oyuncu Kasası
PSU:Sharkoon 650W Gold Zero 80+ Gold Yarı Modüler Güç Kaynağı
Alternatif PSU:Gigabyte G750H 750W 80+ Gold 14cm Fanlı Yarı Modüler PSU Fiyatı

Hocam kasayı aldım ben biraz geç oldu ama nedenini merak ettim şimdi çok büyük bir sıkıntı olurmu bizim için ?

Hocam kasayı aldım ben biraz geç oldu ama nedenini merak ettim şimdi çok büyük bir sıkıntı olurmu bizim için ?

Zararı olmaz da hocam, kasa içinde gelen PSU'lar çok kaliteli olmuyorlar genelde. Arkadaş bu yüzden ayrı almanızı önermiş. Örneğin şuan hiç bir kasanın içinden 850W Gold sertifikalı modüler bir PSU çıkmıyor :) Ama sorun yok, almışsınız güle güle kullanın, bir dahakine aklınızda olsun. Ayrı almak genelde daha mantıklı oluyor.

Kasayla gelen PSU bu ve gayet kaliteli gibi duruyor. Kronik bir sorunu varsa o ayrı tabi 😀
Kasa gayet iyi hayırlı olsun 😀

Kasayla gelen PSU bu ve gayet kaliteli gibi duruyor. Kronik bir sorunu varsa o ayrı tabi 😀

Bu PSU geliyorsa özellikleri iyi, kaliteli bir şeye benziyor. Ayrı alsam Corsair'e, Be Quiete!'a ve Sharkoon'a bakardım o ayrı ama kasayla gelen yeterli. 80+ Gold iyidir.

Aerocool Airhawk Duo kasa kullanıp da memnun olmayan birini görmedim daha :) Kullanan hemen herkes kasadan memnun, ne güzel. Benim bir iki gözüme batan küçük eksisi var; 360mm radyatör desteği için HDD yuvasını yana kaydırılabilir yapmamışlar, uzun PSU varsa biraz uğraştırıyor, bir de kapaklar açınca direk üstünüze düşüyor, raylı değil geçmeli yapmışlar. Eksi nokta olarak bunlar var ama genel olarak fiyat performans olarak çok güzel kasa. Soğutması başarılı, malzeme kalitesi güzel.

Son düzenleme:

Teşekkürler , kasa geldi kasayı genel anlamda beğendim. RGB leri kasanın üst kısımındaki tuşla yönetiyoruz tuşa basmak biraz zor çok küçük tasarlanmış.

Bu PSU geliyorsa özellikleri iyi, kaliteli bir şeye benziyor. Ayrı alsam Corsair'e, Be Quiete!'a ve Sharkoon'a bakardım o ayrı ama kasayla gelen yeterli. 80+ Gold iyidir.

Aerocool Airhawk Duo kasa kullanıp da memnun olmayan birini görmedim daha :) Kullanan hemen herkes kasadan memnun, ne güzel. Benim bir iki gözüme batan küçük eksisi var; 360mm radyatör desteği için HDD yuvasını yana kaydırılabilir yapmamışlar, uzun PSU varsa biraz uğraştırıyor, bir de kapaklar açınca direk üstünüze düşüyor, raylı değil geçmeli yapmışlar. Eksi nokta olarak bunlar var ama genel olarak fiyat performans olarak çok güzel kasa. Soğutması başarılı, malzeme kalitesi güzel.

PSU olarak aynısı geldi evet. Kasadan memnunum şuanlık. Kapaklar dediğin gibi vidaları sök raydan çıkar herhangi bir koruma yöntemi yok ama benim gibi çok kasayı söküp takmayan birisiysen oda sıkıntı olmuyor :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı