Aerocool Airhawk Duo ARGB vs Cooler Master Masterbox MB511 ARGB

Bütçe
1000-1200
Eğer masanın üstünde duruyorsa kasa, ayakların altına bir şeyler koyabilirsiniz titreşimi emeyecek. Benim eski mousepadi kestim 4 ayağa göre, altına koydum kısmen azalttı :)

Mouse pad mantıklı bir tercih olmuş bende deneyebilirim. Evet masaüstünde duruyor. Bir de hocam benim kasa açılışta bazen fanları çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor LED'leri yanmaya devam ediyor bu süreçte, sonrasında tekrar normal devrinde çalışmaya devam ediyor. Sanki kendini ayarlıyormuş gibi

Mouse pad mantıklı bir tercih olmuş bende deneyebilirim. Evet masaüstünde duruyor. Bir de hocam benim kasa açılışta bazen fanları çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor LED'leri yanmaya devam ediyor bu süreçte, sonrasında tekrar normal devrinde çalışmaya devam ediyor. Sanki kendini ayarlıyormuş gibi
Fan bağlantılarını nasıl yaptınız? Molexe mi bağlı hepsi?

Fan bağlantılarını nasıl yaptınız? Molex'e mi bağlı hepsi?

Ben hazır sistem olarak satın almıştım. Fan bağlantılarını ben yapmadım. Fanlarım 3 tanesi ARGB arkadaki normal egzoz fanı. Anakartı ASUS TUF B450 seçtim ARGB girişi olduğu hatasına düşerekten. Bu yüzden fanlar kasanın içinden gelen kontrolcüye bağlı oradan yönlendiriliyor, renk geçişleri vb

Yeni konular

Geri
Yukarı