Aerocool Airhawk Duo kasa için tepe fanı önerisi

kontrolcüde 6pin girişleri var 6pin olan tün fanlar kontrolcüye uyar mı?

Valla bende iki farklı 6pin li fan vardı ikisi de oldu. Kontrolücünün ve fanlarin destek kısmı bir olmalı. Mesela biri Argb biri rgb destekliyor ise olmaz. Her ikisinin aynı türde olması lazım.

Valla bende iki farklı 6pin li fan vardı ikisi de oldu. Kontrolücünün ve fanlarin destek kısmı bir olmalı. Mesela biri Argb biri rgb destekliyor ise olmaz. Her ikisinin aynı türde olması lazım.
Argb fanlar çalışıyor şimdi kasada rgb fan alıp taksam renkleri çalışmıcak mı yani kontrolcüde?

Satıcının dediğine göre çalışır. 6 pin ler uyumlu oluyor hocsm. Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

6pinli zaten kontrolcüm ama herhangi 6pinli RGB fanı alıp taksam renklerini kullanabilir miyim kontrolcüde yani diğer fanalrımla uyumlu olur mu?
Örneğin şu marka fanı buldum 6pinli;
NIVATECH Rgb Fan (6 Pinli) 12cm NTC-685 | Trendyol

Dark'ın 6pinli fanları kendi özel kontrolcülerine uyumlu oluyor diye biliyorum. Bende Dark'ın 2'li fan kiti seti var, 114 TL'ye satılıyor Teknobiyotik'te, bir bakın isterseniz. Dark 2x12cm Ultra Bright RING RGB LED Fan + 1xRGB LED Şerit + Uzaktan Kumanda RGB LED Kit (DKCKRGB02) - RGB - Bilgisayar Bileşenleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Darkın 6pinli fanları kendi özel kontrolcülerine uyumlu oluyor diye biliyorum. Ben de darkın 2li fan kiti seti var 114 tl ye satılıyor teknobiyotikte bir bakın isterseniz. Dark 2x12cm Ultra Bright RING RGB LED Fan + 1xRGB LED Şerit + Uzaktan Kumanda RGB LED Kit (DKCKRGB02) - RGB - Bilgisayar Bileşenleri

Hocam bizim amacımız kasa ile birlikte gelen kontrolcü ile kullanmak. Aigo fanlari kasa ile gelen kontrolcü ile uyumlu çalışıyor. Kasa fanlari aigo kontrolcü ile uyumlu çalışıyor. Bence uyum konusunda bir sıkıntı olmaz.

kontrolcü bu
Darkın 6pinli fanları kendi özel kontrolcülerine uyumlu oluyor diye biliyorum. Ben de darkın 2li fan kiti seti var 114 tl ye satılıyor teknobiyotikte bir bakın isterseniz. Dark 2x12cm Ultra Bright RING RGB LED Fan + 1xRGB LED Şerit + Uzaktan Kumanda RGB LED Kit (DKCKRGB02) - RGB - Bilgisayar Bileşenleri
sadece iki adet fan alıcam kendi kontrolcüm var tek sorunum her 6pinli rgb fan benim kontrolcümle renklerinin uyumlu çalışması

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı