Aerocool Airhawk Duo Kasa: RGB fanlar dönüyor ama ışığı çalışmıyor

Arkadaştan kasayı ben aldım (sahibinden aracılığıyla). Kontrolcü arızalıydı. Arkadaş faturada sorun yaşadığı için kasa garantisiz idi. Bende Dark marka kontrolcülü ARGB fan kitini satın alıp kasaya taktım. Mükemmel çalıştı. İşte kasanın son hali:

Eki Görüntüle 516812

MSI MEG Ace X570 anakart aldım, şu an yolda. Kontrolcünün üzerinde anakart ARGB çıkışına takılabilen aparat mevcut. Kasa tam anlamıyla ARGB şölenini yaşatıyor. İçini de buz gibi tutuyor.

Hocam merhaba bende de aynı kasadan varda aldığın fanların linkini atabilir misin? Üste 2 tane egzoz fan taktırmak istiyorum. Aerocool varsa o da olabilir maksat uyumlu olsun kasa ile.

Aldığın fanla kasanın kendi fanı arasında fark var mı?
Anakartım b450 tomahawk max 4 pinli kasa 3 pinli nasıl anakartta bağlayabilirin
Kasanın detaylı resmini ve aldığın fanların resminide atar mısın
Ben 2 adet fan ile soğutucu alıp 5-6 sene kullanırım

Kasanın detaylı resmini ve aldığın fanların resminide atar mısın
Ben 2 adet fan ile soğutucu alıp 5-6 sene kullanırım

Son düzenleme:
Merhabalar. Konuyu biraz hortlatmış olacağım ancak ben de geçen hafta bu kasanın sparişini verdim. Bende de fanlarda çalışma varken ışıklar yanmıyordu. İade hakkımı kullanarak kasayı geri yolladım. Henüz iade gerçekleşmedi. Aynı kasadan daha uygun fiyata sipariş verdim tekrardan. Tekrar bir kontrolcü sorunu yaşarsam bıraktığım linkteki kontrolcü ile anakartımdan Aura synic kullanabilir miyim? Teşekkürler.

Merhabalar. Konuyu biraz hortlatmış olacağım ancak ben de geçen hafta bu kasanın sparişini verdim. Bende de fanlarda çalışma varken ışıklar yanmıyordu. İade hakkımı kullanarak kasayı geri yolladım. Henüz iade gerçekleşmedi. Aynı kasadan daha uygun fiyata sipariş verdim tekrardan. Tekrar bir kontrolcü sorunu yaşarsam bıraktığım linkteki kontrolcü ile anakartımdan Aura synic kullanabilir miyim? Teşekkürler.
Evet hocam. Bende uzun bir süre aigo dr12 pro kontrolcü ile kullandım. Güzelde oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı