Aerocool Atomic nasıldır?

Talha Çilingir

Decapat
Daha fazla  
Almayı düşündüğüm kasa bu.

Şu an kullandığım kasa: Dark Guardian 4x12cm RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGUARDIAN) - Kasa - PC Bileşenleri | Teknobiyotik

Sistem:
AMD Ryzen 5 3500X.
Gigabyte B450M-H
Galax RTX2060 6 GB.
High Power 500W 85+ PSU.

Sizce alınır mı?

Şu an kullandığım kasa: Dark Guardian 4x12cm RGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGUARDIAN) - Kasa - PC Bileşenleri | Teknobiyotik

Sistem:
AMD Ryzen 5 3500X.
Gigabyte B450M-H
Galax RTX2060 6 GB.
High Power 500W 85+ PSU.

Sizce alınır mı?
Alınabilir gibi ama öndeki fan biraz çirkin duruyor gibi (benim düşüncem). Ama şuan kullandığınız kasadan pek farkı olur mu emin değilim. Ama idare eder bir kasa olacaktır büyük ihtimalle.

Sistem:
AMD Ryzen 5 3500X.
Gigabyte B450M-H
Galax RTX2060 6 GB.
High Power 500W 85+ PSU.

Sizce alınır mı?

Arada sıcaklık farkı olacağını sanmam her iki kasa da mesh yapıda param çok diyorsanız alabilirsiniz.

Dark Guardian da kötü değil neden değiştirmek istiyorsun?

Kasa çok hoşuma gitti ve dik ekran kartı takılabilmesi de güzel.
Bence de fazla fark olmaz. Gereksiz olur.

Diğer kasayı satıp alacağım değişiklik olsun.
Arada sıcaklık farkı olacağını sanmam her iki kasa da mesh yapıda param çok diyorsanız alabilirsiniz.

Param çok derken? 560 TL kasa diğerini satıp alıyorum.

Elindeki ekran kartı kozmetik olarak düz bir model ha yan takmışsın ha dik takmışsın görsel olarak dik taktığının pek etkisi olmaz. Tabii ki bu benim düşüncem.

Doğrudur ama daha farklı gösteriyor farklı bir hava katıyor kasanın içine. RGB ışıklandırma olsaydı daha iyi olurdu elbet.
Peki başka önerebileceğiniz Micro ATX kasa var mı küçük kutu gibi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı