Aerocool CyberX Sıvı Soğutucu Önerisi

Tonyukuk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, kasam Aerocool CyberX Advanced. Aşağıda linkte bulunan iki ürün arasında kaldım, sizce hangi ürünü tercih etmeliyim ? Şuan ki işlemcim Ryzen 1500x'e Overclock yapacağım ve işlemciyi AMD 3xxx serisi ile yükselteceğim, buna göre öneride bulunursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Açıkçası bence hiç gerek yok 1500x için sıvı soğutmaya. İlerde 3xxx serisi işlemciye geçince 550 TL işlemciye ekleyip bir üst sınıf işlemci alsan daha iyi olur bence. 3xxx serisi ile gelen soğutucular sana gayet yeterli olacaktır.
2 ürün arasında illaha bir seçim yap dersen Deep Cool L240 derim ben. RGB olması ve tüm anakart modelleri desteklemesi ve daha güzel bir kutu içeriği olduğu için.

İnternette biraz gürültülü olduğu söyleniyor, fanları minimum 1500 RPM hızında çalışıyormuş.
TD02-E performans olarak oldukça iyidir. Diğer ürün hakkında bilgim yok.
Açıkçası bence hiç gerek yok 1500x için sıvı soğutmaya. İlerde 3xxx serisi işlemciye geçince 550 TL işlemciye ekleyip bir üst sınıf işlemci alsan daha iyi olur bence. 3xxx serisi ile gelen soğutucular sana gayet yeterli olacaktır.
2 ürün arasında illaha bir seçim yap dersen Deep Cool L240 derim ben. RGB olması ve tüm anakart modelleri desteklemesi ve daha güzel bir kutu içeriği olduğu için.
Cevabınız için teşekkür ederim. Bana da Deep Cool daha mantıklı geliyor ancak pek bilindik bir marka olmadığı için şüphede kaldım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı