Aerocool Cylon KASA vs DeepCool CC560

Lenoraa

Kilopat
Daha fazla  
Sizce hangisi daha iyi şu an elimde Cylon Kasa var: https://www.hepsiburada.com/aerocoo...sb-3-0-siyah-atx-kasa-ae-cyln-pm-HB00000C1F12
Bu kasa yerine DeepCool CC560 alınır mı? Değer mi?
Şu anki kasam oldukça sıcaklıyor yaz aylarında kendisini kapatıyor. Hava sirkülasyonunun kötü olduğunu düşünüyorum.
MSI Ventus 2X 3070 - R5 5600X (stok soğutucu) - ASRock B450M - 16 GB 3000 MHz RAM - M.2 SSD mevcut.
Oyunlarda 80C üstü görüyorum ne yapmalı?
Önerileriniz nedir?

CC560 kısmı mesh panele sahip. Yanlarından hava çekiyor. CG560 Full mesh. ARGB fanlara sahip. CC560 LED fanlara sahip turkuaz renkli fanları var sadece. CG560'ın kablolama delikleri kauçuk ile kapalı. Giriş seviyesinin üstünde bir kasa. CC560 biraz cücük gibi kalıyor.

Elinizdeki kasada mesh panel yok diye gördüm. Bulunduğunuz bölgeden kaynaklı ısınabilir ama sistem kapanıyorsa donanımlarınızda sorun olabilir. Ekran kartı macunu kurumuş olabilir vs. Bunlara dikkat ettiniz mi? Kasa alarak sorunu çözemeyebilirsiniz.

Son düzenleme:
CC560 kısmi mesh panele sahip. Yanlarından hava çekiyor. CG560 full mesh. ARGB fanlara sahip. CC560 led fanlara sahip turkuaz renkli fanları var sadece. CG560' ın kablolama delikleri kauçuk ile kapalı. Giriş seviyesinin üstünde bir kasa. CC560 biraz cücük gibi kalıyor.
Teşekkürler peki benim kasam cylon aerocool, geçiş yapmak mantıklı mı olacak ne denli farklar olacaktır sizce? kasa tarafında pek bilgim yok bilgim yokken aero cool CYLON kasa almıştım yukarıda linkte verdiğim gibi değer mi bilemiyorum fiyat farkına

Güncel olarak sıcaklık değerleriniz nedir hocam? İşlemci, ekran kartı sıcaklıkları ne durumda? Görsel ile anlatabilirseniz ben ve bir çok kişi yardımcı olacaktır. Kasa değişmeniz gerekmeyebilir. Isınma sorunu donanımınızda olabilir. Evet kasa etkilidir sıcaklıkta ancak bilgisayarın kapanmasını buna bağlayamayız.

Ekran kartım 3070 VENTUS 2X MSI - undervolt olarak çalıştırdığımda bile en az rdr2 de 80 derece üstünü görüyorum. 5600x ryzen5 işlemcim var stok soğutuculu. Onların durumunu zaten biliyoruz.

Geri
Yukarı