Aerocool GT Black Edition 500W Kasa nasıldır?

Ozan Samyeli

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, kasayı PSU ile birlikte almak istiyorum maksimum 200 TL bütçem var. Bu kasa sizce iyi mi ? İçindeki PSU'nun sertifikası yok bir sorun çıkartır mı, veya bu fiyata daha iyi önerileriniz var mı ?
Diğer bileşenler:
Ekran Kartı: MSI R7 370 GAMING 2G GDDR5 2GB 256Bit
İşlemci: AMD Athlon x4 860k
Anakart: Gigabyte Ga-f2a68hm-ds2
Bellek: Corsair Vengeance (2x4) 8Gb 2133 Mhz

Son düzenleyen: Moderatör:
İleri de bir gün sistemi de kökten değiştireceğim zaman daha iyi bir PSU alabilirim şuan bütçem bundan iyisine yetmiyor. İdare eder herhalde, var olan sistemimi beslesin yeter geleceği düşünemeyeceğim şimdi :) Kasaya iyi diyorsanız alacağım ?

İleri de bir gün sistemi de kökten değiştireceğim zaman daha iyi bir PSU alabilirim şuan bütçem bundan iyisine yetmiyor. İdare eder herhalde, var olan sistemimi beslesin yeter geleceği düşünemeyeceğim şimdi :) Kasaya iyi diyorsanız alacağım ?
Esasen içerisindeki PSU iyi aslında. Ama kasanın kendisi kötü bence.

Hdd ve power led yok. Onun haricinde güzel bir kasa. Psu sitede 12v kanalından 408 veriyor diyor ama ben aldım 456w veriyor.

Sağolun arkadaşlar cevaplarınız için. Frısby'nin de 200 tl gibi bütçelere 500w Psu lu kasaları mevcut ama onların Psularına pek güvenmediğim için Aerocool'u almaya karar verdim, hdd ve power ledleri olmasa da olur idare ederim artık bununla.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı